Смішні та яскраві стільці з повсті

Ще одна яскрава та соковита дизайнерська ідея виготовлення оригінальних меблів, яку цілком реально втілити в життя своїми руками. Невеликі та кумедні крісла та стільці серії Rough & Ready – експериментальна колекція меблів словенського дизайнера Vanja Bazdulj.

крісло з повсті Mr Soft, rough&ready

Незважаючи на функціональну неоднозначність таких стільців, ці соковиті, позитивні предмети інтер'єру викликають посмішку та одразу привертають увагу. Непередбачуваність, спонтанність та неординарність, мабуть, найбільш привабливі риси веселих крісел та табуреток, виготовлених з повсті.

стільці Mr Soft, rough&ready

Метод виготовлення досить простий. З цього податливого і вже традиційного творчого матеріалу вирізуються деталі різної товщини, комбінуються і скріплюються між собою мотузками, створюючи зручні сидіння грайливих форм.

стільці Mr Easy + Sidekick, rough&ready

Яскраві кольори, абстрактні візерунки перетворюють стільці на оригінальні арт-об'єкти, які можуть урізноманітнити сучасний, дуже рівний мінімалістичний інтер'єр, органічно впишуться в дитячі або молодіжні кімнати.

деталі, стільці Mr Easy + Sidekick, rough&ready

Всі моделі унікальної колекції Rough&Ready можуть робитися на замовлення, з урахуванням побажань клієнта щодо кольору, розміру та форми.

крісло Ms Marine

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *