Хроно-шредер: настінний календар, що нищить час

Час невблаганно йде, тікає, спливає, і неможливо повернути минулі миті життя. Але людство занадто часто забуває про швидкоплинність часу і витрачає дорогоцінні секунди даремно на марні, непотрібні речі та дії.

Дизайнер Susanna Hertrich створила так званий Хроно-шредер, який забезпечує фізичне нагадування того, що всі речі в цьому світі непостійні, і ми ніколи не зможемо повернути час.

настінний календар Chrono Shredder

Chrono Shredder - це, на перший погляд, простий настінний календар у червоній рамці. Родзинка в тому, що в рамку вбудований маленький подрібнювач паперу широко відомий як шредер. Протягом дня лист із сьогоднішньою датою поступово опускається у подрібнювач, годину за годиною, хвилина за хвилиною, у результаті залишає заплутані нитки паперу, наочно демонструючи хід часу.

настінний календар Хроно-шредер

Susanna вважає свій настінний календар своєрідним витвором мистецтва, що постійно діє і змінюється: щодня повільно перетворюється на шматки в режимі реального часу, найменші зміни видно вже на першу годину, якщо уважно стежити.

календар зі шредером

Поки що така кумедна річ з глибоким змістом створена не для продажу, але в планах дизайнера випустити обмежену кількість календарів, які можуть стати дуже оригінальним подарунком з натяком, що постійно спізнюється, поспішає або лінивим друзям.

календар на стіні

Весь цей час, незворотно втрачений, отримує матеріальне існування у вигляді подрібненого паперу.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *