Садова вішалка для рукавичок та робочого одягу

Весна - пора активних садово-польових робіт, зазвичай пов'язаних із скопуванням ґрунту та посадкою насіння та розсади. Щоб не забруднитись і зберегти руки у відносній чистоті, прийнято одягати старий одяг та рукавички. А після закінчення трудового дня приємно повіситиме робочий гардероб на створену своїми руками оригінальну вішалку з прищіпками!

садова вішалка для рукавичок та одягу

Така незвичайна кумедна вішалка не лише прикрасить двір, а й убереже рукавиці від перетворення на брудну зім'яту купу, де неможливо знайти пару. Крім того, у висячому положенні тканинні рукавички швидко висохнуть, як фартух або куртка.

Виріжте з фанери шматок бажаної форми, як, наприклад, це півколо, що ідеально вписується в ковану верхівку садової брами. Дайте волю фантазії: пофарбуйте майбутню вішалку будь-який колір, намалюйте візерунки або напишіть щось приємне. Просвердліть кілька пар дірочок там, де кріпитимуться прищіпки.

основа для садової вішалки

Для вішалки підійдуть звичайні прищіпки для одягу, бажано з двома отворами у кожному. Наприклад, такі:

прищіпки для вішалки

Використовуючи звичайну синтетичну мотузку, прикріпіть прищіпки до фанери. Для полегшення просування нитки через отвори, кінчик можна обмотати ізолентою або скотчем, зробивши його гострим.

кріпимо прищіпки до основи вішалки

зворотний бік садової вішалки для рукавичок

От і все!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Садовая вешалка для перчаток и рабочей одежды”

  1. Татьяна Ивановна

    Відмінна ідея саморобної вішалки, тільки я зробила її не з фанери для садових рукавичок, а з пластикової панелі рукавичок дермагрип хай ризик, хоч вони і латексні, але надміцні, прищіпки їх абсолютно не псують. Дякую за просту ідею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *