Толстовка для меломанів

Ви вранці спізнюєтеся, збираєтесь в останню хвилину, одночасно допиваючи каву, зашнуровуючи кеди та натягуючи улюблену толстовку. Бігом на маршрутку - фух!, здається, встигли. Саме час послухати музику, що бадьорить. Тільки… навушники залишилися вдома… Знайома ситуація?

жіноча з вбудованими навушниками old navy

Бренд Old Navy — дітище американського лейбла GAP — з успіхом вирішив проблему забутих будинків навушників, адже зручнівкладиші» вже вбудовані в толстовку Techno Hoodie замість звичайних шнурків у капюшоні. Провід у текстильній оболонці проходить по виворітному боці куртки і закінчується 3,5 мм джеком, який захований у правій кишені.

жіночі толстовки з вбудованими навушниками old navy

Одночасно вирішено і ще одну поширену проблему заплутаних у морський вузол навушників, адже часто на їх розплутування йде чимало часу і нервів, а при такому розташуванні вбудовані «затички» завжди в розправленому стані.

флісові толстовки Techno Hoodie із вбудованими навушниками

Компанія Old Navy відрізняє підвищений інтерес до поєднання повсякденного одягу з технічними гаджетами, а також невисокі ціни, що робить її продукцію доступною для широких мас населення. Адже флісові толстовки або кенгурушки з капюшоном - одна з найпоширеніших, комфортних та зручних форм одягу. Вартість універсальної толстовки коливається в межах 15-30 доларів. Доступні різні колірні рішення: від спокійних пастельних відтінків до яскравих електричних кольорів, чоловічі та жіночі моделі та розміри. Толстовка пошита з м'якого флісу. Придбати технологічний одяг можна на сайті Old Navy

чоловічі толстовки Techno Hoodie із вбудованими навушниками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *