Пакувальний папір для подарунків - головоломка

Зараз вибір гарного паперу для пакування подарунків дуже широкий, умовно його можна поділити на кілька різновидів: для жінок та чоловіків, дітей, друзів та коханих, а також тематичні малюнки та візерунки до певних свят – весілля, день народження, Новий рік тощо. Але цей пакувальний папір для подарунків — спроба авторів зробити обгортку універсальною до всіх свят та подій.

пакувальний папір для подарунків Word Puzzle

Дизайнери Fabio Milito та Francesca Guidotti вигадали незвичайну подарункову упаковку — головоломку World Puzzle. За простим зовнішнім виглядом ховається цікава особливість. Перш ніж дарувати подарунок адресату, потрібно вирішити загадку, тобто обвести маркером на пакувальному папері відповідне свято чи вітання.

упаковка для подарунків - головоломка Word Puzzle

На цьому пакувальному папері для подарунків є вітання англійською «З новим роком», «Щасливого Різдва», «З днем весілля» та навіть гуморні «Це не парфуми!», «Це не краватка!».

пакувальний папір для подарунків World Puzzle

Але набагато цікавіше зашифруватиме любовне послання, романтичне чи жартівливе привітання, що інтригує натяк на подарунок для самого вітається! Тоді звичайний процес дарування перетвориться на цікаву гру, що запам'ятовується, адже адресату доведеться знайти потрібні слова, заховані у величезній кількості букв.

пакувальний папір для подарунків World Puzzle

Оригінальний пакувальний папір для подарунків все ще не випущений у продаж, але цілком можливе його створення своїми руками! Придумайте вітальну фразу, яку хочете зашифрувати, та сховайте її в інших літерах. Фраза може розташовуватись по вертикалі, горизонталі чи діагоналі, а можна ускладнити завдання і написати слова «змійкою», тобто в зламаному порядку. Подбайте про те, щоб завдання не було надто складним. Потім просто надрукуйте головоломку на принтері. І нехай якість упаковки відрізнятиметься від справжнього обгорткового паперу, зате ваш подарунок буде унікальним, стильним і незабутнім не лише своїм змістом, а й обгорткою!

подарунковий обгортковий папір своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *