Прикраса новорічного столу повітряними кульками

Сервірування святкового столу на Новий рік з використанням повітряних кульок - нестандартний прийом, який використовується досить рідко, але дуже ефектно!

новорічний інтер'єр з повітряними кульками

Причина в основному в тому, що кульки необхідно надувати гелієм і транспортувати додому, що досить важко, замовляти кульки у спеціалізованих компаній може бути дорого, а в домашніх умовах рідко хто тримає балон з гелієм. Тим не менш, якщо у вас все ж таки є можливість прикрасити квартиру повітряними кульками з гелієм, пропонуємо кілька яскравих, блискучих і святкових ідей!

повітряні кульки як новорічний декор

Головне правило при оформленні інтер'єру повітряними кульками - не перестаратися! Шариков не повинно бути занадто (або занадто мало), вони не повинні викликати почуття захаращеності, а, навпаки, дарувати простору відчуття легкості, легкості та свята!

Також дуже важливо підібрати гармонійне поєднання кольорів. Дуже ефектно виглядають чорні, білі, золотаві та сріблясті кульки, особливо для декору інтер'єру на Новий рік.

Як прикрасити святковий стіл повітряними кульками?

Дуже просто. Повітряні кульки наповнені гелієм можна прив'язати до якогось важкого предмета біля кожного місця за святковим столом. Можна використовувати ялинкові іграшки, сувеніри та маленькі подарунки для кожного гостя. Якщо ялинкові кульки надто легкі, наповніть їх водою або піском (рисом, крупою).

Декор новорічного столу повітряними кульками

Бажано не прив'язувати кульки до предметів сервірування — келихів або столових приладів, адже гості ними користуватимуться і кулька заважатиме. Хоча як варіант можна перетворити процес відв'язування кульки на святковий ритуал!

Декор святкового новорічного столу повітряними кульками

А якщо кульки не прив'язувати, а відпустити під стелю?

Теж чудова ідея, причому до стрічок можна прикріпити фотографії, легкі новорічні прикраси чи записочки з новорічними побажаннями!

як прикрасити новорічний стіл повітряними кульками

повітряні кульки як декор новорічного інтер'єру

Кульки можна прив'язати до пляшок шампанського або підставки для торта.

Не забувайте про те, що краще використовувати не прості нитки, а прекрасні блискучі стрічки, серпантин.

повітряні кульки на пляшку шампанського

повітряні кульки святкове сервірування столу

Повітряні кульки з гелієм можна поєднувати із кульками, наповненими звичайним повітрям. Головне, щоб кульки, що лежать на підлозі, не заважали гостям.

Варіації на тему: а кожній кульці написати час, а всередину покласти записочку з якоюсь дією. Таким чином можна весело провести вечір до наступу Нового року і після кожної години (півгодини) лопаючи кульку і читаючи завдання.

новорічні повітряні кульки

А що, якщо немає можливості надути кульки гелем?

Все одно можна ними прикрасити новорічний стіл та інтер'єр. Наприклад, за допомогою маленьких шматочків малярної стрічки або скотчу прикріпити кульки до стелі, причому вони можуть висіти як балонами вниз, так і вгору, наповнені гелієм!

декор інтер'єру повітряними кульками

Так само кульки можна прикріпити до стіни.

декор повітряними кульками новорічного столу

А невеликими кульками можна прикрасити люльки коктейлів!

декор святкового столу повітряними кульками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Украшение новогоднего стола воздушными шариками”

  1. Hardman

    Досить незвичайно, як для нового року, але задумка подобається) Думаю скористатися ідеєю)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *