Квіткові композиції у п'яльцях

Квіткові композиції – чудовий декор для інтер'єру будинку, урочистого заходу чи весілля. Дизайнер із Великобританії Ольга Принку знайшла свою нішу і робить дуже ніжні та незвичайні квіткові віночки… у п'яльцях для вишивання! Здається, це чудова ідея для умілиць, тож з радістю ділимося з вами роботами Ольги.

квіткові композиції у п'яльцях

Ці оригінальні композиції – результат поєднання захоплень дівчини – в'язання, вишивання та флористики. У якийсь момент виникло бажання зробити дуже легкий і повітряний вінок із живих квітів. Під руку потрапило велике кухонне сито та ніжні блакитні квіточки. І ось, що вийшло:

вінок-композиція із ситом

вінок Ольга Прінку

Результат так надихнув дівчину, що вона продовжила експериментувати з різними видами живих та засушених квітів, а також з різними ґратами та сітками.

квіткові композиції Ольги Принку вінок Ольга Прінку

Після кількох успішних композицій Ольга вирішила замінити сито та грати, які не завжди є в будинку, на щось простіше. У результаті в хід пішли дерев'яні пальці та сітчаста тканина. У подальших роботах Ольга експериментувала з матеріалом, використовуючи фатин, велику канву, різні види сітки (зокрема протимаскітну чи рибальську). З кожним матеріалом композиція набувала свого шарму, особливого характеру і настрою.

квіткові віночки у п'яльцях квіткові вінки у п'яльцях

Квіткові композиції в п'яльцях маленького діаметру можна використовувати як кольє!

квіткові композиції у п'яльцях квіткові композиції у п'яльцях

Простір для творчості таких композиціях немає кордонів. Польові та декоративні квіти, листя, гілочки, ягідки, стрічки, шнурки, штучні метелики.

квіткові композиції у п'яльцях квіткові композиції у п'яльцях

Спробуйте! Така квіткова композиція прикрасить будь-який інтер'єр і стане цікавим та ніжним подарунком. А для натхнення кілька фотографій процесу:

квіткові віночки у п'яльцях квіткові композиції у п'яльцях квіткові композиції у п'яльцях квіткові композиції у п'яльцях

За матеріалами порталу: https://flores-shop.com.ua/, де завжди можна знайти шикарні букети та милі квіткові композиції для будь-якого приводу.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Цветочные композиции в пяльцах”

  1. Наталья

    Старий тюль тепер є де діти. Дякую за ідею

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *