Диван з принтом для справжніх шанувальників природи

Якщо ви приходите в невимовний захват від виду гірських пейзажів, нехай навіть на фотографіях, якщо ви не уявляєте своє життя без альпінізму, гірського туризму або зимових видів спорту в горах, то цей незвичайний креативний диван з принтом вам точно сподобається! Адже часто бувати серед засніжених вершин, милуватися кришталево чистими річками і галасливими водоспадами виходить далеко не у кожного мешканця міста, то нехай хоч меблі дають маленьку частинку цих незабутніх відчуттів!

диван з принтом у вигляді гір montanara

Італійський дизайнер Gaetano Pesce створив дивовижний диван з принтом і крісла з дуже реалістичним зображенням гірського пейзажу. Уявіть собі, прямо у вашій вітальні можуть височіти піки восьмитисячників з білими шапками снігу, вирувати гірський водоспад, плескатися синє високогірне озеро, прорізати скелі глибокі ущелини. що надає глибину та об'ємність пейзажу. Форма спинок - нерівна, що повторює контури справжніх гірських вершин. На жаль, не вказано, які саме піки були взяті за основу, але досвідчені альпіністи впізнають самі, а цікаві зможуть порівняти ці предмети інтер'єру з реальними фотографіями гірських масивів.
крісло Montanara у вигляді гірського пейзажу

Диван з принтом та крісла зроблені з еластичного пінополіуретану різної щільності, що створює додатковий комфорт для сидячого.
крісло Montanara у вигляді гір, озера та водоспаду

Рекомендуємо: меломанів, любителів дивитися вдома фільми у чудовій якості, а також професіоналів не залишить байдужими широкий асортимент високоякісної аудіо та відео техніки, представлений в інтернет-магазині http://novostar.net/.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Диван с принтом для настоящих ценителей природы”

  1. Topcomfort

    Класна ідея!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *