Диван із дощок від Cadorin

Диван з дощок El Caregoon de Quercia з'явився в результаті співпраці між італійською студією Cadorin, що спеціалізується на дерев'яному покритті для підлоги, і Gobo Salotti - майстром текстильної оббивки меблів. Кожна сторона внесла свій неповторний, але відомий штрих у дизайн незвичайного предмета меблів, що одержав загальну увагу на всесвітній виставці Made Expo Design and Architecture 2013 у Мілані.

Чохли подушок пошиті з натуральної лляної тканини, а самі подушки наповнені гусячим пухом найвищої якості. Але особливість проекту — в основі, на якій лежать подушки. Це грубо оброблені дошки, вирізані зі ствола дуба, незабарвлені, невідполіровані, тобто максимально наближені до природного вигляду. Фактуру та колір дошкам додала сама природа, це дозволяє органічно влити їх у підсумковий дизайн. Дошки подовжують диван, надаючи додаткове місце, яке можна використовувати як екстра-сидіння для гостей, як підставку для ніг або кавовий/журнальний столик.

диван з дощок

Найдивовижніші та чарівні дошки майстрам шкода обробляти та пускати на виробництво паркетної дошки. Студія пропонує користувачеві самостійно вибрати деревину з величезної кількості сировини, що проходить через відділ виробництва покриття для підлоги. Це дозволяє кастомізувати диван, гармонійно вписати його в дизайн кімнати, відповідно до матеріалу та кольору підлоги або корпусних меблів. Природні недоліки дерева - тріщини, сліди від жучків, сучки - тільки надають глибини і контрастності текстурі, а в інтер'єр вносять трохи грубості та простоти, що характерно для стилю rustik. Це фантастичний диван з дощок відповідає всім критеріям, щоб стати класикою: комфорт, якість та дивовижний дизайн!

 диван з дощок

Ще в цьому дизайні приваблює можливість створити подібний диван із дощок своїми руками! Вся особливість цього дизайнерського предмета меблів - в спеціальних необроблених дошках і натуральних матеріалах оббивки.

простий диван із дощок своїми руками

Джерело: http://uyt-mebel.com.ua/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *