Гілки дерев в оформленні інтер'єру

Дари природи, що буквально лежать у нас під ногами, — це відмінний матеріал для творчих експериментів у декорі інтер'єру своїми руками. З колод та гілок дерева, знайдених у лісі, можна зробити оригінальні елементи оформлення як міської квартири, так і заміського будинку чи дачі.

гілки дерев в інтер'єрі

Такий оригінальний і ефектний свічник дуже просто зробити зі звичайної корчі. Напевно, під час прогулянок на природі вам траплялися під ноги гілки дерева цікавої та витонченої форми. Наступного разу заберіть їх із собою. Вдома корч слід добре висушити — це важливо! Під розмір круглих невеликих свічок по всій довжині гілки виріжте отвори. Потім за бажанням гілку можна шкурити, тонувати, фарбувати, розкривати лаком.

свічник з дерева своїми руками

Натуральний, свіжий екодизайн прикрасить будь-який сучасний інтер'єр, а в поєднанні з природними елементами, що підтримують, створить цілий концепт дизайну вашої квартири. Ви зможете оригінально прикрасити приміщення до будь-якої події, будь то день народження або весілля.

підсвічник своїми руками в оформленні інтер'єру

Пам'ятайте про пожежну безпеку. Перед тим, як поставити свічку в дерев'яний свічник, помістіть її в скляну вазочку. Та й залишати всю конструкцію із запаленими свічками не слід, йдучи з кімнати навіть ненадовго – погасіть усі вогники.

гілка - вішалка в інтер'єрі

Прикрасьте вашу передпокій цікавою вішалкою з масивної гілки дерева. Як і у варіанті з свічником, тут можливі численні реалізації ідеї, залежно від форми та текстури гілки, вихідних даних інтер'єру приміщення та ваших уподобань. Основне правило – дерево потрібно добре висушити перед використанням.

декор передпокою своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *