Нестандартний світильник у вигляді вікна

Без світла повноцінне життя неможливе. У будинку вікно давно стало основним джерелом денного світла, від якого залежить здоров'я, настрій та працездатність людини. А якщо в приміщенні маленьке вікно чи зовсім немає жодного? Чи не біда, унікальний світильник у вигляді вікна допоможе пережити це.

світильник у вигляді вікна

Вікно – важливий елемент інтер'єру, який здатний розширити простір, задати тон та стиль приміщенню. Дизайнером було задумано світильник у вигляді вікна. Така лампа може бути використана вдома або в офісі, у підвальних приміщеннях, вузьких коридорах або маленьких кімнатках.

світильники у вигляді вікна

В офісних кабінетах у кожного працівника з'явиться своє особисте вікно, а в приміщенні стане значно світлішим та затишним. Лампа отримала назву Billy, до цього жартівливого імені автора привів асоціативний ланцюжок "світло з вікна" - "вікно" - "windows" - "операційна система windows" - "засновник Bill Gates" - "billy".

світильник у вигляді вікна

Рама та основа світильника виконані із пластику. Світлові елементи – це світлодіоди (LED), що збільшує термін служби світильника, а також дозволяє змінити колір. Сила світлового потоку може регулюватися вимикачем диммером. Світло випромінюють обидві сторони лампи - лицьова та зворотна.

світильники у вигляді вікна

Настінний світильник має функціональну поличку - "підвіконня", який ще більше підкреслює схожість зі справжнім вікном. Настільний світильник у вигляді вікна має розмір формату А3, а настінний – 120 см на 70см. Підвіконня виступає на 17 см.

настільна лампа - вікно

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *