Яскравий інтер'єр ванної для дітей від Laufen

Всім нам відомо, як малюкам важко змусити себе вранці виповзти з затишного теплого ліжечка і збиратися в садок або школу, особливо якщо на вулиці похмуро, сиро і холодно. Дизайнери компанії Laufen постаралися на славу, створивши сонячні та грайливі інтер'єри для дитячих ванних кімнат.

інтер'єр дитячої ванної кімнати Florakids від Laufen

Серія барвистої сантехніки для дитячих ванних кімнат отримала назву Florakids – для дітей-квіточок. Дизайнери Laufen наголосили на яскравих, соковитих відтінках інтер'єру в цілому, прикрасивши інтер'єр оригінальними елементами декору, які вранці підніматимуть дитині настрій. Рожеві, червоні та помаранчеві стіни, сантехніка в колір, нестандартні умивальники у формі квіточок, — все це викличе у малечі усмішку і дасть позитивний безтурботний настрій на цілий день!

інтер'єр ванної для дітей, Laufen

Дзеркала на стінах у вигляді квіток або гусенички, декоративні м'які килимки на підлозі, табуретки та стільці у формі казкових істот та звірів перетворять ванну кімнату не просто в приміщення, де потрібно вмиватися та ходити в туалет, а й у додатковий ігровий простір. Принаймні проблема «не піду чистити зуби» може вирішитися сама собою.

умивальники для дітей Laufen

На окрему увагу заслуговує сантехніка, спеціально спроектована для дітей. Туалети, призначені для малюків, не мають гострих країв чи кутів. Всі сидіння мають міні спинки і малі в діаметрі, тому діти не боятимуться впасти в унітаз. Ергономічні сидіння також дозволяють потихеньку відучуватися від горщика та звикати до «дорослого» туалету. Завдяки інноваційній технології Ecototal, умивальники обладнані зручним змішувачем для раковини. Він простий у використанні, заощаджує воду та знижує ризик отримання опіків від гарячого крана. Порошкове кольорове покриття ручки змішувача робить його зручним для дитячих рук та допомагає зрозуміти, що потрібно повернути, щоб полилась вода.

унітаз для дітей Laufen

інтер'єр ванної для дітей Florakids, Laufen

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *