iRock: док станція у вигляді крісла-гойдалки

Часи змінюються, технічний прогрес насичує наше життя корисними новинками та винаходами. Швейцарська компанія Micasa Lab удосконалила класичне крісло-гойдалку, зробивши з нього повноцінну док-станцію для iPad та інших продуктів компанії Apple. Док станція примітна тим, що дає можливість заряджати ваш пристрій просто хитаючись у кріслі туди-сюди. 

док станція у вигляді крісла - качалки iRock

Кількість різноманітних гаджетів на одну людину різко зросла за останні кілька років. iRock — приклад меблів, покликаних взаємодіяти з ультрасучасними технологіями та підтримувати їх. Рух – це енергія, акумуляція та використання якої – одне з насущних завдань людства. Рух і тертя завжди створюють дуже багато енергії, більшість якої втрачається. Док станція iRock - це спроба зібрати "дармову" енергію і повністю використовувати її. Якщо ви будете гойдатися в кріслі протягом години, то зможете зарядити Apple-пристрій на максимум 35%. Трохи, але все ж концепт заслуговує на увагу.

спинка з динаміка док станції крісла

У спинку крісла вбудовані невеликі динаміки, а сам пристрій під'єднується до системи на зручній підставці. Ви можете сидіти в кріслі, працювати, дивитися фільм або слухати музику, одночасно заряджати його.

док-станція для iPad

крісло-гойдалка док-станція iRock

крісло-гойдалка док станція iRock

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *