Натхнення для декору відпочинку на відкритому повітрі

Погода на вулиці просто казкова, вже по-справжньому літня, але ще без спеки та задухи. Зараз особливо приємно проводити час із друзями та близькими на природі чи на дачі. А щоб відпочинок був більш комфортним і незабутнім, представляю вашій увазі кілька чудових оформлень ґанку та дворика.

Легкі напівпрозорі завіси на ганку, плетені меблі, м'який килим та подушки створюють дуже затишну, майже домашню атмосферу. Блакитне світло, що проникає через бірюзовий шифер на даху, приємно тішить око і заспокоює розум. Глибоко-синя фіранка, біло-бірюзовий килим та подушка в тон підтримують колірну композицію, розбавлену декількома яскравими плямами.

Ганок у марокканському стилі на сучасний лад оформлений з використанням понад п'яти відтінків рожевого у поєднанні з нейтральним білим кольором. Оригінальний навіс із дерева та тонких гілок захистить від палючого сонця, при цьому повністю не приховуючи його. Суцільна лава з матрацами та подушками ідеально підходить для відпочинку на відкритому повітрі – тут можна розміститися великою компанією або полежати вдвох, витягнувши ніжки.

Домінантна палітра рожевих, лососевих та вишневих відтінків допомагає візуально об'єднати візерункові та прості подушки в цій невимушеній їдальні на відкритому повітрі. Пофарбовані кам'яні стіни та лавки надають ганку сонячного мексиканського стилю.

Проста ідея для вечері на заході сонця з чудовим видом, під старим гіллястим деревом. Велика кількість букетів польових квітів на столі і декоративні ліхтарі на гілках створюють заспокійливу обстановку.

А такий декор чудово підійде для засідання книжкового клубу, літературних читань або просто вечері близьких людей з бесідами про мистецтво, поезію та творчість. Склеєні сторінки старих книг або роздруківки створюють своєрідну скатертину. Підглянутою на ній цитатою можна впевнено підкріпити свою думку в дискусії ;-). Гілка дерева прикрашена книгами, перекинутими через мотузку.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *