Кам'яні ванни: Креативні ідеї дизайну

Є щось привабливе і дике — ступати босими ногами по монолітному віковому каменю… і природне — ніжитись у глиняній, мармуровій чи кам'яній ванні. Заплющивши очі, можна уявити себе в чаші, створеній самою природою, наповненою водою з гарячих мінеральних джерел. Повне розслаблення, релаксація та відпочинок не лише фізичного тіла, а й душі.

кам'яна ванна

Від маленьких і широких до глибоких і довгих, кам'яні ванни від Vaselli займуть велику площу ванної кімнати, але тим, хто любить занурюватися в розслаблюючу і чарівну атмосферу, буде нескладно пожертвувати кількома квадратними метрами, якщо такі, звичайно, є. Складно уявити таку шикарну ванну в типовій міській квартирі, однак, чого в житті не буває!

ванна від Vaselli

Для таких ванн важливий інтер'єр кімнати. Кожна деталь повинна бути взаємопов'язана та гармонійна з центральною кам'яною чашею. В обробці стін і підлоги добре віддати перевагу плитам з каменю і твердих порід дерева, мармуру або кахлю, причому укладання кахлю своїми руками зробити не так і складно.

розкішна ванна від Vaselli

Деякі ванни вирізаються з цілісного шматка породи, інші складаються з кількох ретельно підігнаних друг під друга секторів. Кожна деталь робиться виключно вручну за допомогою як сучасних інструментів, так і традиційними методами обробки каменю, які існують споконвіку.

розкішні ванни від Vaselli

Натуральний камінь стійкий до пошкоджень та стирання, має чудові антибактеріальні властивості, гасить вібрації під час наповнення ванни, а головне, така чаша чудово тримає тепло.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *