Різні світильники з картону лазерного різання

Картон дуже рідко використовується як матеріал виготовлення світильників. Португальська компанія Vicara випустила оригінальні світильники із картону Cartonado. Дизайнерська ідея може бути використана як приклад для оновлення старої лампи своїми руками. Заодно стануть у нагоді картонні коробки, що залишилися після купівлі побутової техніки.

У серії картонних ламп представлені настільні та стельові світильники. Кожен екземпляр виготовлений з вирізаних профілів. Як матеріал використаний щільний гофрований картон, придатний для лазерного плотера. Профілі заданої форми вирізаються саме на обладнанні для лазерного різання паперу та картону. У складеному вигляді світильники з картону виглядають як стопка половинок профілю, а розкласти його дуже просто. Так само набувають об'ємну форму паперові кульки і фігурки для коктейльних соломинок або гірлянд.

настільна лампа з картону

Замовник може сам вибрати будь-яку форму абажура для лампи. Самі світильники з картону дуже легкі, їх просто складати, пакувати в коробки та перевозити. Лампочки використовуються лише енергозберігаючі.

люстри з картону стельовий світильник з картону картонний стельовий світильник настільний світильник з картону світильник із картону в коробці

настільна лампа з картону

світильник із картону

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *