Витончені чашки - келихи своїми руками

Витончена порцелянова чашка на довгій скляній ніжці – чашка для вина чи келих для чаю? Будь-який напій у такому оригінальному посуді не тільки не втратить своїх смакових якостей, а й набуде додаткового шарму та чарівності. А роблять такі чашки — келихи своїми руками дуже просто!

чашки келихи своїми руками

Для роботи знадобиться склоріз та клей для скла. Чашки краще вибирати маленькі кавові, витончені та легкі. Можливо, у вас залишилися самотні непарні філіжанки від сервізів різного розміру та забарвлення, без блюдець. Ось їх і можна взяти для проекту. Келихи або креманки підійдуть будь-які. Це відмінний спосіб використовувати келихи, що тріснули або розбиті, у яких вціліла ніжка. Звісно, нові псувати шкода. Склорізом відріжте ніжку. Постарайтеся відрізати в місці, де ніжка переходить у келих, щоб поверхня склеювання була трохи більшої площі. Потім знежирте дно чашки та ніжку келиха, намажте клеєм для скляних та порцелянових поверхонь, приклейте. Витріть надлишки клею і залиште на пару годин висохнути.

майстер-клас як зробити чашки келихи своїми руками

Таким чином можна оновити старі кавові сервізи та здивувати гостей на найближчому святковому гулянні чи вечірці! А ще цю ідею добре використати, щоб зробити оригінальні чашки келихи для весілля!

чашки келихи своїми руками

чашка-келих своїми руками

чашки-келики своїми руками

чашки-келики своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *