Закладка серця своїми руками з паперу та фетру

Напередодні Дня святого Валентина не варто забувати про те, що любити і кохатися нам хочеться щодня, незалежно від дати на календарі. І маленькі, приємні та несподівані сюрпризи у будь-який момент буденних днів принесуть набагато більше радості, ніж дорогий подарунок лише у свято всіх закоханих. Тому якщо вам хочеться виразити свою ніжність та тепло коханій людині — не чекайте 14 лютого, зробіть це прямо зараз!

Пропонуємо два простих майстер-класу як зробити закладку серце своїми руками з різних матеріалів.

Закладка серця - орігамі з паперу

Таку закладку ви легко зробите буквально за п'ять хвилин. Залишиться лише непомітно підкласти закладку в книгу коханої людини — і несподіваний подарунок викличе багато приємних емоцій.

закладка серце орігамі своїми руками

Приготуйте квадратний аркуш паперу, сконцентруйтеся та дотримуйтесь інструкцій на фотографії нижче (side A – лицьова сторона, side B – зворотній):

закладка серце орігамі

На готовому серці напишіть ніжне зізнання, яке зігріватиме серце щоразу, коли ваша друга половинка читатиме книгу.

закладки у вигляді серця з паперу своїми руками

Закладка серця з фетру своїми руками

Якщо техніка орігамі Вас не надихає, то другий варіант закладки серця передбачає використання фетру, нитки та голки. Виріжте з фетру два серця, можна різних кольорів. Передбачається, що серце буде використовуватися як закладка для куточка книги, а значить, кут нижньої частини серця повинен бути прямий, тобто 90 °. За бажання можна щось вишити на кожній половинці, прикрасити тоненькими гудзиками, мереживами або стрічками. Потім зшийте половинки серця по куту так, щоб вийшла кишенька.

закладка серця з фетру

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *