Свічки з мандарину своїми руками

Свічки - завжди придатний декор для будь-якого приміщення, якому ви хочете надати ауру романтики, тепла та затишку. А чи можливо дуже швидко і без особливих зусиль зробити свічку своїми руками? Звичайно! Якщо ви забули купити свічки, але не забули купити мандарини, а романтична вечеря ось-ось почнеться, то ось чудова ідея, як зробити свічки з мандарину.

свічка з мандарину своїми руками

Як зробити свічки з мандарину?

Вам знадобляться:

  • апельсини або мандарини, що легко чистяться (автор рекомендує використовувати мандарини уншіу або сацума);
  • рослинна олія (оливкова чудово підійде);
  • ніж;
  • ложки.

Сторона мандаринки, прикріплена до стебла, буде низом свічки. Акуратно ножем відріжте шкірку мандарину приблизно на 1/3 від верху. Зніміть відрізану верхівку.

свічки з мандарину своїми руками

Саме тому і рекомендується застосовувати фрукти з шкіркою, що легко відокремлюється, чим славиться сорт мандаринів Сацума (і не тільки цей сорт). Акуратно відокремити часточки мандарину від шкірки, допомагаючи собі ложкою. Не пошкодіть серединку фрукта там, де часточки кріпилися до стебла на дереві.

свічки з мандарину своїми руками

У результаті, коли ви видалите мандаринку, має залишитися серцевина - внутрішнє біле стебло. Він і стане ґнотом свічки. Поправте стебло так, щоб воно стояло рівно. Якщо він занадто довгий, відріжте ножицями зайве.

свічки з мандарину своїми руками

Налийте трохи оливкової олії в шкірку так, щоб верхівка гноту залишалася непокритою. На кілька секунд ложкою притисніть непокриту верхівку і зануріть її в олію. Всі! Можна запалювати!

свічки з мандарину своїми руками

Якщо гніт не спалахує то, швидше за все, на ньому занадто багато олії. Промокніть його і спробуйте ще. Залежно від довжини ґнота-стебла, свічка повинна горіти принаймні кілька годин. Якщо ж зберегти стебло не вийшло — не біда, встановіть у шкірці сірник або промаслену (воскову) мотузку. Пам'ятайте, що залишати гарячу свічку поза увагою небезпечно!

свічки з мандарину майстер-клас

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Свечи из мандарина своими руками”

  1. Vela

    Оригінальна ідея створення свічок. Також спробую залити в мандаринову шкірку парафін чи віск… Цікаво, що вийде?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *