Плоскі світильники від Giles Godwin-Brown

Промисловий дизайнер Джайлс Годвін-Браун (Giles Godwin-Brown) створив оригінальні плоскі світильники у вигляді двомірного силуету класичної настільної лампи та торшера. Безперечна перевага в тому, що такі світильники не займають місця в кімнаті, забезпечуючи при цьому необхідний рівень освітлення.

Плоскі світильники серії Nepa повторюють контури високої настільної лампи, яка в цій моделі стоїть на підлозі. Висота лампи складає 182 см. Світильник зроблений із світлої деревини берези та алюмінієвих деталей. У дерев'яний силует плафона вбудовано тонку, але потужну світлодіодну лампочку. Весь плоский світильник монтується на стіну і щільно прилягає до неї, заощаджуючи місце в приміщенні. Але для зручності користування лампа оснащена трьома шарнірами в ключових точках, що дозволяє повертати світильник і направляти світло в потрібному напрямку. Таким чином, плоский світильник перетворюється на тривимірний.

плоскі світильники

плоскі світильники Nepa від Giles Godwin-Brown

плоский світильник Nepa від Giles Godwin-Brown

плоскі світильники від Giles Godwin-Brown

Плоский світильник Candor також кріпиться на стіну та повторює контури традиційного абажура. Силует виготовлена з дерева. але боковина обтягнута бавовняною тканиною. Усередині розташована яскрава світлодіодна лампочка, регулюється інтенсивність світла. По контуру розташована світлодіодна стрічка, що створює свічення на стіні, схоже на ефект гало на небі.

плоскі світильники Condor від Giles Godwin-Brown

плоскі світильники Condor від Giles Godwin-Brown

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Плоские светильники от Giles Godwin-Brown”

  1. Tieczi

    Досить оригінально

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *