Органайзер для шарфів з жерстяних банок

Зимові шарфи, шапки, комплекти та шкарпетки заплутуються, втрачають свою пару? Є простий спосіб організувати зберігання зимових і не тільки речей в ідеальному порядку - зробити органайзер для шарфів з бляшанок! 

як використовувати жерстяні банки - органайзер для шарфів з жерстяних банок

Для кожного комплекту речей можна використовувати бляшанку як кільце для серветки. Банки можуть бути різного розміру та діаметру – від кави, дитячих молочних сумішей, консервованих овочів та фруктів. Маленькі банки можуть служити органайзерами для пар рукавичок і шкарпеток, великі для шарфів і шапок.

вироби з бляшаних банок - органайзер для шарфів з бляшаних банок

Як зробити органайзер для шарфів з бляшанок своїми руками?

Дуже просто. Приготуйте банку, зніміть з неї етикетку, добре вимийте і прокип'ятіть, щоб усунути всі запахи і залишки харчових продуктів. Потім потрібно відрізати дно бляшанки. Для цього використовуйте консервний ніж або ножиці для різання металу. Дуже важливо прибрати гострі або зазубрені краї. Спробуйте загнути викруткою нерівні краї до стінок банки, а потім обклеїти зрізи ізолентою.

Такі органайзери можна використовувати для зберігання ниток, стрічок та дроту, рушників та інших речей. Крім жерстяних банок, як вихідний матеріал стануть у нагоді картонні рулони великого діаметру.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *