20 ідей: декор інтер'єру у День закоханих

День святого Валентина — старе і красиве свято, яке стало таким популярним серед усіх пар і закоханих. Створіть і у себе вдома атмосферу романтичного кохання та ніжності! Різноманітний декор інтер'єру в День закоханих — віночки, гірлянди, квіти та серця налаштують на романтичний лад і принесуть тепло до будинку.

Як матеріали для таких виробів своїми руками до Дня святого Валентина можна використовувати папір, тканину, живі квіти та гілочки, солодощі, ялинкові іграшки та багато іншого. Головною формою всіх прикрас є традиційне серце, а переважний колір - відтінки червоного або рожевого. Не забудьте про персоніфіковані привітання та написи на листівках коханій людині! Декілька ідей декору квартири до 14 лютого — у галереї нижче. Сподіваюся, вас точно щось надихне до свята!

декор інтер'єру у День закоханих прикраси на день закоханих прикраси на день закоханих прикраси на день закоханих girlyandy-den-svyatogo-valentina-19 girlyandy-den-svyatogo-valentina-20 girlyandy-den-svyatogo-valentina-21 girlyandy-den-svyatogo-valentina-01 girlyandy-den-svyatogo-valentina-02 girlyandy-den-svyatogo-valentina-03 girlyandy-den-svyatogo-valentina-04 girlyandy-den-svyatogo-valentina-05 girlyandy-den-svyatogo-valentina-06 girlyandy-den-svyatogo-valentina-07 girlyandy-den-svyatogo-valentina-08 girlyandy-den-svyatogo-valentina-09 girlyandy-den-svyatogo-valentina-10 girlyandy-den-svyatogo-valentina-11 girlyandy-den-svyatogo-valentina-12 girlyandy-den-svyatogo-valentina-13 girlyandy-den-svyatogo-valentina-14

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *