Приховані міжкімнатні двері за книжковою шафою

Здавалося б, вже складно придумати щось нове та незвичайне у конструкції дверей! Але, як відомо, нове — це добре забуте старе. Згадайте про секретні ходи та приміщення в середньовічних замках. У сучасному інтер'єрі приховані міжкімнатні двері також доречні. Важко здогадатися, що насправді ніша в стіні з книжковими полицями є прихованими дверима до сусідньої кімнати!

приховані міжкімнатні двері

Ідея книжкової шафи, що є одночасно дверима, практична та оригінальна. Таким чином можна маскувати вхід у свій «таємний» притулок, наприклад, кабінет, офіс чи приміщення для зберігання особистих речей із сейфом. Зараз багато людей бажають мати у своєму будинку подібні секретні приміщення. Ця конструкція дозволить вирішити це питання навіть без перепланування житла. Єдина незручність, з якою можна зіткнутися, - при відкриванні дверей книги та інші предмети можуть впасти з відкритих полиць. Тому бажано стелаж закрити склом або використовувати борти-тримачі.

приховані міжкімнатні двері у вигляді книжкової шафи

Такі приховані міжкімнатні двері у вигляді книжкової шафи із вбудованими полицями чудово економлять простір у кімнаті. Поруч із дверима добре розмістити затишну зону для відпочинку, з диванчиком, журнальним столиком та лампою. Може здатися, що двері дуже масивні і їх важко відчиняти. Це не так, конструкція розроблена таким чином, щоб двері піддалися за легкого поштовху. Звичайно, не кожну звичайну міжкімнатну двері можна замінити на таку конструкцію через її ширину. Але це-прекрасний варіант для заміських будинків!

приховані міжкімнатні двері у вигляді книжкової шафи

Практичні двері у вигляді книжкової шафи

приховані міжкімнатні двері у вигляді книжкової шафи

Зручна і незвичайна книжкова шафа-двері

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *