Прості меблі із пластикових ящиків

Ящики – універсальний матеріал для створення різноманітних меблів своїми руками. Дерев'яні ящики, особливо старовинні, в інтер'єрі виглядають дуже цікаво, додаючи кімнаті трохи вінтажного, індастріал або шику. Але і з пластикових ящиків своїми руками можна зібрати оригінальні, яскраві і прості меблі, які будуть чудово виглядати не тільки на дачі або в гаражі, але і в сучасному інтер'єрі міської квартири.

меблі із пластикових ящиків своїми рукамиСаме призначення пластикових ящиків – зберігання різноманітних предметів та продуктів, диктує їх застосування як складових елементів для комода, шафи, полиць та стелажів. Можна виділити два основних типи створення шаф і полиць із ящиків: з використанням каркасу та без нього.

Меблі із пластикових ящиків з каркасом

різнокольоровий комод із пластикових ящиківМеталевий або дерев'яний каркас для шафи або комоду дозволить розмістити ящики у горизонтальному положенні та, при необхідності, висувати їх. Для цього можна як окремо придбати та встановити розсувні механізми для ящиків, так і просто використовувати залізні куточки.

високі шафи із пластикових ящиків своїми рукамиМеблі із пластикових ящиків без каркаса.

Другий спосіб створення меблів своїми руками дуже простий і практично не потребує додаткових елементів. Ящики у вертикальному положенні встановлюються один на один. Таким чином, немов із конструктора, можна зібрати стелаж будь-якої форми та висоти. Бажано все ж таки ящики між собою закріпити якимось чином, наприклад, зв'язати мотузкою, прикрутити болтами або навіть склеїти. підлогові книжкові полиці із пластикових ящиків відкритий стелаж із пластикових ящиків своїми руками

Декоративне оформлення меблів із ящиків.

Колірна схема таких меблів залишається на ваш розсуд. Можна використовувати всі різнокольорові ящики або серед чорних ящиків акцентувати один яскравого кольору, або зробити вибір на користь одного певного кольору. Причому ящики можна легко перефарбовувати, використовуючи спрей-фарбу. Важливо заздалегідь продумати місце і роль таких саморобних меблів в інтер'єрі приміщення так, щоб вони гармонійно поєднувалися з обробкою стін та іншими предметами меблів – столиками, диванами, кріслами. Навряд чи ви вирішите повністю обставити будинок ящиками, тому якщо є необхідність придбати недорогі, але якісні меблі в Україні, рекомендуємо інтернет-магазин http://goldenplaza.com.ua/

полиці на всю стіну із пластикових ящиків

пластикові ящики як полиці Крім різноманітних шаф та комодів, із пластикових ящиків можна зробити табуретки або навіть крісло! В принципі, перевернувши ящик дном вгору, ви вже отримаєте табурет або лавку для ніг. Але якщо поставити ящик на дерев'яні ніжки або коліщатка, а зверху покласти м'яку подушечку, таке сидіння відразу перетвориться і виглядатиме зовсім по-новому, до того ж сидітиме на ньому набагато зручніше.

табуретка із пластикової ящика своїми рукамиА ось дачний варіант крісла підлоги зі спинкою. Для цього із пластикового ящика випилили передню стінку, а всередині поклали квітчасті подушечки. Чудовий варіант для комфортного відпочинку на свіжому повітрі, можна сидіти прямо на траві, при цьому маючи можливість спертися на спинку і не забруднити штани.

крісло із пластикового ящика своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *