Простий абажур з книги в лампі Booklamp

У вік електронних книг та інших гаджетів читання справжньої паперової книги набуває особливого значення. Щоб книга довго залишалася цілою і неушкодженою, рекомендується використовувати закладки між сторінками, але якщо ви звикли класти книгу на розворот, краще це робити на унікальну лампу Booklamp. Тоді на лампі з'явиться абажур із книги, яку ви читаєте.

світильник booklamp

Стельовий світильник Booklamp розроблений двома молодими дівчатами з Голландії, дизайнерами Cim Froeling та Tessa Kuyvenhoven. З перших ескізів до реалізації проекту пройшло більше 10 років. Гроші на виробництво ламп дизайнери досить швидко зібрали на Kickstarter, і вже перші власники світильників читають під абажуром книги.

абажур із книги

Основа лампи у вигляді круглого бруска виготовлена зі світлої деревини берези. У неї вбудовано світлодіодне підсвічування високої потужності. Виробниками гарантується 80 000 годин роботи світлодіода, а це трохи більше 9 років! З боків світильника розташовані крила з міді для абажура, які й утримують книгу у розкритому стані, наче дах над будиночком. Тонкий дріт, на якому висить лампа, практично не видно, тому складається враження, що книга ширяє в повітрі.

book-lamp-03

Сам світильник і без абажура з книги виглядає цікаво, на кшталт мінімалізму. Лампа може легко перетворити ваш простір і настрій, достатньо лише поміняти книгу або журнал. Такий світильник стане для любителя читати чудовим подарунком разом із книгою.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *