Оформлення стіни фотографіями Інстаграм

Шалено популярна і всесвітньо улюблена мобільна програма Instagam міцно увійшла в життя більше ста мільйонів користувачів. Ця соціальна мережа надихає людей фотографувати, ділитися своїми картинками, коментувати та гавкати чужі роботи, а також чекати на це для своїх. Не дивно, що безліч фотографій з Інстаграма з'являються і в реальному житті, у своєму фізичному роздрукованому втіленні.

декор стіни фотографіями розміру інста

Велику популярність набуває оформлення стіни фотографіями у стилі Instagram. Головна особливість такого оформлення – невеликий розмір кожної картки, її квадратна (рідше, прямокутна) форма та створення з фотографій великого колажу. Кадри можна як роздрукувати із соціальної мережі, так і зробити за допомогою камер миттєвого друку, наприклад Instax. Є кілька основних прийомів оформлення стіни фотографіями залежно від розташування карток. Найперший і очевидніший спосіб - просто прикріпити знімки до поверхні за допомогою двостороннього скотчу, клею, кнопок. У такий спосіб можна повністю покрити всю стіну. Головне – попередньо розмітити стіну малярським скотчем або олівцем, щоб ряди та відстані між ними були абсолютно рівними та правильними, а також продумати композицію.

Оформлення стіни фотографіями можна виконати у певному порядку, наприклад, у формі серця, ромба чи зірки. При цьому буде цікаво використовувати і кути кімнати.

декор стіни фотографіями інстаграм

Фотографії можна розвішувати в рамках із різних матеріалів. Підбирають рамку до зображення, а не шпалер. Загальний принцип такий: кольорові фотографії добре виглядають у світлих рамках, чорно-білі – у чорних чи білих.

фотографії інстаграм на стіні у рамках

Маленькі знімки ефектно виглядають із широкими паспартами. Цей прийом також допоможе поєднати різношерсті кадри в більш гармонійну композицію.

декор стіни фотографіями інстаграмЯкщо хочеться часто змінювати експозицію фотографій, краще зупинити свій вибір на системі «фотосушки». Іншими словами, знімки можна буде просто повісити на мотузку, як для просушування. Прищіпки, біндери, звичайні або декоративні скріпки, шпильки для волосся - це і багато іншого стане в нагоді як спосіб підвішування при оформленні стіни фотографіями.

декор стеи фотографіями інстаграм

фотографії на стіні на мотузку

фотографії інстаграм на стіні на прищіпках
фотографії на стіні на сітці

Знімки можна згрупувати і помістити в одну велику раму, причому їх можна як наклеїти на основу, так і підвісити за допомогою прищіпок або скріпок на мотузки. Тоді композицію слід розглядати як одну картину, відповідно зображення краще підбирати в одній тематиці, стилі або кольорі.

декор стіни фотографіями в рамках

До речі, для користувачів Instagram з'явилася цікава послуга друку фотокниг. Ви можете створити фотокнигу зі своїх знімків, фотографій друзів або поєднати їх в одну історію і зробити комусь приємний подарунок!

Зберегти та поділитися:


Читайте також: