Топ-3 класних подарунків для дівчини

Важко вибирати подарунок для дівчини, з якою ви зустрічаєтеся зовсім недавно, правда? На початковому етапі відносин ви навряд чи встигли вивідати всі її захоплення, смакові уподобання і таке інше. Разом із експертами компанії СуперПуперс ми зібрали ідеї подарунку для дівчини, які сподобаються вашій другій половинці у 90% випадків. Не забудьте доповнити будь-який подарунок красивим букетом квітів, щоб справити ще більше позитивне враження.

100 причин чому я тебе кохаю

Нагадаємо, що ми говоримо про початок стосунків. Дорогі подарунки тут недоречні, скоріше потрібно брати креативом, оригінальністю і романтичністю. Всі дівчата люблять вухами, тому компліменти та милі записочки із зізнаннями в почуттях — це те, що потрібно. Щоб не писати все це самостійно, загляньте на сайт https://superpupers.com, тут є готові баночки із освідченнями у коханні.

Приклади написів:

  • "Я не можу жити без твоїх обіймашок."
  • "Наші погляди багато в чому збігаються."
  • «З тобою пов'язані найкращі та приємні спогади.»
  • Іноді все, що потрібно - це просто тримати тебе за руку.

Романтично, правда? Таких зізнань у баночці цілих 100 штук! На наш погляд, це чудовий подарунок для дівчини, що характеризує вас як романтичного, милого та турботливого хлопця.

Скретч-картка світу Travel Map

Мрієте разом подорожувати? Маленький крок до мети - це стильна карта світу Travel Map, яка органічно впишеться в інтер'єр будь-якої стилістики, починаючи від скандинавського мінімалізму і закінчуючи урбаністичним лофтом. Приставка скретч означає, що на карту нанесений спеціальний шар, як на лотерейний квиток. У міру подорожі в нові країни та міста, разом ви пратимете відповідні області карти.

Це також дуже романтичний подарунок для дівчини, який стане невичерпним полем для творчості. Крім стирання скретч-покриття, у комплекті йде білий маркет. Він знадобиться, щоб малювати маршрути прямо по карті і робити нотатки (або смішні пики). Туди ж можна скріпками кріпити спільні фотографії та пам'ятні квитки з різних подорожей.

Плед із рукавами з флісу

Це ще один подарунок, який виявляє вашу турботу, увагу і найтрепетніші почуття. Особливо такий плед актуальний у холодну пору року, коли хочеться затишно влаштуватися на дивані з філіжанкою чаю в руках. Щільний плед із рукавами цікавого рожевого кольору обов'язково сподобається дівчині!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *