Чому варто купити світлодіодний світильник?

В основі світлодіодних світильників два напівпровідникові діоди, особлива конструкція робить їх більш функціональними та економічними в порівнянні зі старими лампами розжарювання, газовими та люмінесцентними світильниками.

Різноманітність моделей дозволяє знайти оптимально підходящий світильник для будь-якого інтер'єру. Світлодіодні лампи використовують для освітлення офісів, будинків, вулиць, створення основного чи додаткового джерела світла.

Переваги світлодіодних світильників

Такі лампи безпечні для людей та навколишнього середовища, вони не виділяють шкідливих речовин та не перегріваються при горінні.

Світильник лід має такі переваги:

 • 1. Мале споживання електроенергії. Такі світильники витрачають у 3 рази менше електрики, ніж лампи розжарювання, тому дозволяють суттєво економити.
 • 2. Тривалий період роботи. Такі лампи можуть світити до 50 000 годин, тобто до 2-5 років. Це компенсує їхню неабияку вартість, купувати лампи доведеться рідко.
 • 3. Безпека та екологічність. Такі лампи не шкодять здоров'ю людини та навколишньому середовищу.
 • 4. Не нагріваються навіть за тривалої роботи.
 • 5. Протягом усього терміну використання лампи не втрачають яскравості.
 • 6. Є в різних варіантах: можуть виділяти біле світло, блакитне, або тепле жовте. Це робить лампи універсальними, вони підходять для встановлення будинку або у виробничому приміщенні.
 • 7. Забезпечують м'яке, розсіяне світло, найкомфортніше для очей.

Такі лампи включаються миттєво, без мерехтінь та коливань. У них високий індекс кольору (понад 80) і яскравий світловий потік при малій потужності.

Світильник дозволить вирішити проблему з нестачею світла та створити оптимально відповідний дизайн.

Які світильники бувають?

Світлодіодні світильники можуть бути:

 1. Накладні стельові.
 2. Стельові вбудовувані.
 3. Точкові для підсвічування на кухні або у ванній.
 4. Лінійні для офісів або виробничих приміщень.
 5. Вуличні прожектори.

Вбудовані можна встановлювати на підвісні стелі, вони підходять для невеликих приміщень, тому що не займають місце. Накладні можна монтувати на стіну або звичайну стелю.

Вартість ЛЕД-світильників вища, але ця сума швидко окупається. В інтернет-магазині Оптима можна вибрати якісний світлодіодний світильник від виробника. У магазині великий асортимент, доступні ціни та доставка по всіх містах України.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *