Вибір генератора для приватного будинку, дачі чи будівництва

Основні критерії вибору генератора для приватного будинку, дачі чи будівництва.

Наявність електромережі багато в чому визначає рівень комфорту будинку. Без подачі живлення не зможе працювати жоден електроприлад. Від подачі електрики залежить робота системи опалення, оскільки циркуляція підігрітої води здійснюється за рахунок роботи електричного насоса.

Відключення електроживлення для віддалених населених пунктів у нашій країні скоріше правило, ніж виняток. Можливо, тому генератори так швидко прижилися на місцевому ринку. Якщо в Європі силові установки купують, у тому числі, для комфортного перебування на природі, то наші споживачі вважають за краще придбати альтернативні джерела енергії з остраху залишитися в холоді взимку.

Розрахунок потужності генератора виходячи з масштабів об'єкта

Потужність силової установки визначає можливість запитати відразу кілька груп електроприладів. Для забезпечення електропостачання невеликого будинку цілком достатньо силової установки з потужністю до 3 кВт.

Розрахунок потужності проводитися виходячи з їх масштабу об'єкта та потреб електроприладів:

  • Генератор для невеликого будинку. Для помірної кількості побутової техніки та роботи насоса в опалювальній системі достатньо установки з потужністю 3 кВт. Для цих потреб доцільно купувати бензинові генератори. Вони відрізняються меншою вартістю, займають менше місця та не вимагають особливих умов для експлуатації.
  • Генератор для котеджу. Електростанція має відповідати рівню споживання електроприладів. Агрегати з потужністю до 5 кВт здатні забезпечити живленням, крім критично важливих приладів, супутню техніку за типом пральної машини або холодильника. Істотний запас потужності сприятливо позначається на стабілізації напруги та мінімізує негативний вплив перепадів у мережі.
  • Генератор для будівельного майданчика. Для одночасної роботи кількох електроінструментів потрібен суттєвий запас потужності. Це завдання під силу встановлення з потужністю від 10 кВт. Потужний генератор стане своєчасним рішенням у ситуаціях, коли пошкоджено систему електромережі.

Після підсумовування потреб усіх електроприладів слід додати запасних потужностей 20%, оскільки агрегат не повинен довго працювати на максимальних навантаженнях. Також під час запитування побутової техніки бажано передбачити стабілізатор напруги.

Кількість фаз для генератора

Виробники генераторів пропонують однофазні та трифазні агрегати. Також цікавим рішенням може бути комбінований варіант. Перед придбанням силової установки потрібно точно спланувати, у якому форматі мережі вона буде застосовуватися. Споживачам із трифазною мережею підійде лише відповідна установка. Однофазну побутову техніку можна підключити до однієї із запропонованих фаз. З метою мінімізації перекосу споживання різниця напруги на різних фазах має перевищувати більше 20%.

Більшість споживачів в Україні працює в однофазній мережі. З цієї причини в нашій країні користуються більшою популярністю бензинові установки, такі як генератор дніпрометрів. Якщо користувачеві потрібна автономна станція з можливістю тривалого використання, варто придивитися до дизельних установок.

Який тип двигуна кращий: бензиновий чи дизельний?

Якщо покупця цікавить обладнання з невеликою потужністю, яке використовуватиметься в міру необхідності, підійде електростанція з бензиновим двигуном. Для покупки дизельного агрегату буде потрібна солідна сума, тоді як бензогенератор Дніпром обійдеться в скромні 10-15 тисяч гривень.

При регулярному використанні найкраще підходять дизельні варіанти. Ця установка може безперервно працювати до 40 годин і відрізняється кращою економічністю. Більшість потужних автономних станцій проектується з дизельним двигуном.

З точки зору додаткових функцій, бензинові та дизельні станції мало чим відрізняються. У будь-якому форматі установка комплектується системою охолодження (повітряною або водяною), системою запуску (ручною, за допомогою стартера або в автоматичному режимі) та системою захисту.

Де краще вибирати генератор?

В інтернет-магазині instr.com.ua найпростіше підібрати оптимальну силову установку. Компанія спеціалізується на продажу генераторів з 2008 року та пропонує своїм клієнтам найкращі генератори вітчизняного та імпортного виробництва.

У каталозі можна купити електрогенератор за доступною ціною від українського виробника Дніпро М або обрати модель імпортного виробництва. Представлений асортимент рішень дозволить задовольнити потреби будь-якого клієнта, а передпродажна перевірка гарантовано забезпечує доставку працездатного обладнання.

Для замовлення генератора достатньо озвучити потреби менеджерам за телефоном (097) 976-00-66 та (093) 976-00-66 після чого фахівці зроблять розрахунок та запропонують оптимальний варіант.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *