Декоративні вироби для саду з коліс та велосипеда

Якщо у вас є іржавий велосипед, яким ви давно не їздите, не поспішайте його викидати. Старий велосипед, увінчаний квітами та пристосований під квіткову клумбу – це стильна прикраса саду на дачі. Але навіть якщо від велосипеда залишилися лише запчастини, то зробіть вироби з коліс. Вони стануть не тільки декоративною прикрасою, а й корисним пристосуванням для клумб і грядок.

велосипед як декор садуЩоб перетворити велосипед на оригінальну садову прикрасу, спочатку краще очистити його від бруду, пилу та іржі. Потім велосипед для саду можна пофарбувати в якийсь яскравий колір, встановити на кермі, багажнику чи сідлі корзини та кашпо з квітами та поставити на видному місці у дворі.

старий велосипед як декор саду старий велосипед, як клумба в саду

А що робити з велосипедними колесами, що залишилися, або тільки ободами від них? Цікавих варіантів виробів для саду з коліс також є чимало. Наприклад, можна зробити пересувні садові меблі, що дуже зручно для відпочинку на свіжому повітрі.

дачний столик на велосипедних колесахБзавдяки такому мобільному  сервірувальнийому столику легко влаштуватиме вечірку в саду або святковий обід. А щоб у літню спеку відпочивати під тінню дерев, лаву на велосипедних колесах можна просто перевозити з одного краю саду до іншого.

дачна лава на велосипедних колесахТакий журнальний столик із ободів та старого погнутого велосипедного колеса стане стильним доповненням до лави.

столик із велосипедних колісКолеса – відмінний варіант опори для кучерявих рослин. Якщо ви стали щасливим володарем кількох десятків старих коліс, зробіть з них альтанку, схожу на голку. Кучеряві рослини з часом об'ють колеса до самого верху, перетворивши альтанку на холодне затінене притулок влітку.

альтанка для саду з колісКолеса можна просто вкопати в грядку і дозволити в'юнам, кущам та деревам обплітати їх.

велосипедні колеса як опора для кучерявих рослин у саду велосипедні колеса як опора для кучерявих рослин у саду

велосипедні колеса як опора для кучерявих рослин у садуВелосипедні колеса різних діаметрів, а також зірки перемикання передач та інші деталі ходової трансмісії велосипеда можуть знайти друге життя в огорожах клумб та парканах на присадибній ділянці.

дачні паркани та огорожі з велосипедних колісЗі старих велосипедних коліс можна зробити своїми руками чарівну виробу для саду, що не виконує будь-яку іншу функцію крім естетичної. Велосипедну вилку з переднім колесом укопайте в землю, а між спицями вклейте кольорову плівку або справжнє вітражне скло.

велосипедні колеса з кольоровим склом як декор саду і дачіДекоративні квіти з коліс на клумбі виглядають дуже незвичайно та стильно.

декоративна прикраса для клумби з велосипедних колісТакі вироби з коліс своїми руками будуть радувати око і привнесуть родзинку в загальний дизайн вашого саду. А тут Ви можете замовити ландшафтне проектування ділянки у спеціалістів своєї справи, адже архітектурно-ландшафтне будівництво має виконуватись професійними дизайнерами, тоді можна гарантувати очікуваний результат.

декоративна прикраса для клумби з велосипедних коліс

 

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *