Підводне життя: світильник медуза та пуфи - корали

Медузи – граціозні, незвичайні, красиві та небезпечні морські істоти. Часто люди ними захоплюються, спостерігаючи з безпечної відстані, але багато хто їх дуже не любить і панічно бояться. І недарма. Десятки видів медуз можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю людини і навіть позбавити життя. Як би там не було, прекрасні створіння зачаровують своїми плавними рухами, неземним свіченням та надихають творчих особистостей на оригінальні ідеї та вироби. 

світильник медуза

Дизайнер Roxy Russell – справжній поціновувач природної гармонії та краси, створив серію морських світильників – медуз, а до них – звивисті пуфи у формі коралів. Таке наповнення інтер'єру порадує аквалангістів, морських біологів та просто любителів підводної тематики.

світильник медуза roxy russel design

Природа-Творець створює унікальні живі організми, дизайнерам залишається лише успадковувати, намагатися повторити та відтворити красу та плавність ліній. Кожен стельовий світильник медуза нагадує якийсь вид безхребетних морських істот. Щупальці виглядають досить реалістично, навіть страшно до них доторкнутися, раптом вони забезпечені кліками.

морський світильник медуза

Світильник медуза виготовлений з поліестеру методом лазерного різання. Щільність матеріалу та білий колір медузи пропускає світло від лампочки, роблячи його трохи приглушеним, матовим, м'яким. В інтер'єрі ефектно виглядає як один світильник медузу, так і ціла родина морських істот.

стельовий сільник медуза medusa

стельовий світильник медуза Hydra

стельовий світильник медуза Ophelia

колекція світильників - медуз від roxy russel design

Щоб доповнити морську тематику інтер'єру, дизайнер пропонує два види пуфів у вигляді коралів. М'які та затишні пуфи зроблені з переробленої вовни з наповнювачем, а тверді табурети вирізані з фанери. Останні можуть виступати в ролі оригінальних журнальних столиків, адже у прорізі, що імітують природні вигини справжніх мешканців рифів, можна складати журнали та газети.

табурет у вигляді корала

дерев'яний табурет у вигляді корала

м'який пуф у вигляді корала

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *