Струнне музичне крісло Echoism

Приємно сидіти у кріслі та розслаблено награвати якусь мелодію на гітарі. А якщо поєднати музичний інструмент та предмет меблів? Саме це зробив молодий корейський дизайнер Jaeyoung Jang. В результаті експерименту з'явилося оригінальне музичне крісло Echoism — чи то арфа, чи то гітара.

«Зіграю пару акордів на кріслі» – ця фраза для власників нового музичного інструменту-крісла набуває справжнього сенсу. Незвичайне музичне крісло наповнить приємними звуками кімнату, звичайно, якщо вміти грати. У такому кріслі можна не тільки відпочити і розслабитися, але й підібрати мелодію, відчувши на собі всю цілющу силу мистецтва. А може, ви складете новий шедевр чи станете віртуозом у виконанні класичних творів на струнному кріслі? А там і гастролі не за горами!

струнне музичне кріслострунне музичне крісло echoism

Музичне крісло виготовлене зі світлого дерева твердих листяних порід. Струни натягнуті на спинці і боковинах, від підлокітника до ніжок. Бічні струнні рами цілком функціональні як самостійний музичний інструмент на кшталт арфи, його можна налаштовувати за допомогою колок. По десять струн із кожного боку дозволять зіграти будь-яку мелодію. Оббивка м'якого сидіння виготовлена з молочно-білої шкіри, спинка є тільки під попереком, що досить дивно. Не думаю, що буде комфортно спертися на голі струни.

струнне музичне крісло echoism

колки струнного музичного крісла

деталі струнного музичного крісла

музичне струнне крісло echoism

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *