Олівцева стружка: журнальний креативний столик

Вкотре дизайнери показали, що цікаву та оригінальну ідею можна знайти просто у себе під носом у тому, що зазвичай призначається на викид. Майстри зі студії BAAG у купі олівцевих стружок побачили симпатичний журнальний креативний столик!

Мальовничий образ закрученої стружки надихнув дизайнерів взятися за щойно заточений олівець, накидати ескіз столу, а потім зробити його своїми руками. Так і вийшов креативний журнальний столик Giotto, ніби зроблений із стружки гігантського олівця.

журнальний столик креативний як стружка від олівця

Насправді столик виготовлений зі смоли та деревної золи. Повну схожість із справжньою стружкою столику надають чорна окантовка та пляма по центру. Поки представлений тільки чорний колір, але, здається, автори при бажанні замовника можуть заточити дуже великий олівець будь-якого кольору і зробити зі стружки такий стіл. Такий незвичайний та яскравий предмет інтер'єру чудово впишеться не тільки у вітальню, а й у дитячу кімнату. Малювати на гігантській стружці маленькими олівцями дітям напевно сподобається. журнальний столик креативний як велика стружка олівця

журнальний столик креативний як велика стружка олівця

журнальний столик креативний як велика стружка олівця

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *