Зелений килимок трава від Alexandra Kehayoglou

Мешканцям міських квартир так не вистачає власного садка та галявини із соковитою травою. Аргентинський дизайнер Alexandra Kehayoglou дарує кожному охочому можливість повалятися на газоні, хай несправжньому, зате просто у себе вдома. Її оригінальний килимок трава та гобелени майстерно імітують природні зелені поля, луки, мохи та заболочені місцевості.

Пухнастий килимок трава для підлоги - повністю ручна робота, зроблений не зі штучного матеріалу, а з натуральної вовни. Килими м'які, затишні, дуже приємні на дотик. Так і хочеться скинути взуття, пробігтися таким лужком і повалятися на траві. Гобелени та килими на стіну доповнюють картину, а всі разом, безумовно, оживить та озеленить будь-який інтер'єр.

килимок трави і гобелен на стіні

М'яка вовняна пряжа різної довжини і всіх відтінків зеленого, бежевого та коричневого дуже натуралістично відтворює справжню галявину, причому не газону на дачі, а галявину десь на півночі або у вологих лісах, недалеко від боліт або у заплаві річки. Купи моху, невисокої трави, лишайники та інші види рослин виглядають так, ніби їх вирізали з природного середовища та помістили на підлогу квартири. Прекрасна ідея зелений екодекор будинку. Напевно рукоділки вже думають, як можна зробити такий килимок траву своїми руками. І правильно, адже дизайнерський оригінал коштує дуже дорого.

оригінальний килимок трава з натуральної вовни

незвичайний килимок - трава з вовни

килимок, що імітує моховий лужок

великий килимок - трава та мох

зелений килим трава

покриття підлоги трава та мох килим

килимове покриття трава та мох

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Зеленый коврик трава от Alexandra Kehayoglou”

  1. Надя

    Це прекрасно! Коштує, правда, дорого, думаю)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *