Світло в капелюсі: стійка для головних уборів

Ідея оригінальних капелюшних світильників народилася зі звичайної підставки для головних уборів. Дизайнер Plilippe Starck побачив у стійці та капелюсі на ній світлий потенціал у прямому значенні слова. Так у портфоліо майстра з'явилася світильник – стійка для головних уборів Chapeau, абажуром у якій виступають кепки, панами та капелюхи.

світильник - стійка для головних уборів

Дуже проста форма самого світильника є підставкою для будь-якого типу головного убору з вашого гардеробу. Економічна світлодіодна лампочка вбудована у стійку, яка може працювати світильником без капелюха. Але саме з головним убором виходить закінчений, трохи жартівливий та химерний образ. Світло проникає крізь матерію головного убору, відтіняючи фактуру та плетіння тканини, при цьому не б'є у вічі і створює м'яку затишну атмосферу. А питання куди покласти капелюх або де його знайти назавжди зникне!

стійка для головних уборів - лампа

У серії стійок пропонуються як настільні лампи, і бра. Такий світильник — стійка для головних уборів стане чудовим подарунком для любителів стилю одягу одягу, який і передбачає носити головні убори.

лампа - стійка для головних уборів

лампа - стійка для головних уборів

лампи з капелюхів своїми руками

світильник для капелюха

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *