Килими Gan Rugs: в'язані, об'ємні та двосторонні

GAN Rugs - це велика колекція килимів виключно ручної роботипредставлені в багатьох колекціях відомих дизайнерів, таких як Jos? A. Gand?a, Marc Krusin та Odosdesign. Бренд Gan входить до іспанської компанії Gand?a Blasco, яка була заснована ще в 1941 році і спеціалізувалася на виробництві текстилю для дому. Випуском унікальних килимів компанія зайнялася в 1980-х роках і досягла видатних успіхів.

килим - рукави gan-rugs

Фабрика іспанська, але кожен килим робиться в Індії тільки з натуральних матеріалів і за давньою технологією так званого ручного тафтингу. При такому способі скручена нитка набивається на ткану або неткану основу за допомогою пістолета. Набитий ворс на звороті закріплюється латексом і закривається підкладкою.

gan-rugs ворсовий килим

На проміжному етапі поверхня килима є великою кількістю петель. Якщо петлі ворсу підстригти або розрізати, то вийде пухнастий килим, якщо не розрізати — килим буде петельний. Завдяки комбінуванню двох технік ворсу та петлі, поєднання щільності та висоти ворсу, особливої стрижки та меланжування кольорів, на килимі утворюється цікавий об'ємний малюнок та незвичайний рельєф.

об'ємні килими gan-rugs

Відомою особливістю колекції GAN Rug стала серія килимів Mangas, розроблена дизайнером Patrisia Urkiola. У перекладі з іспанської мови назва означає «рукави». Звідки така назва — відразу стає зрозуміло при першому ж погляді на килимки, які дуже вже нагадують рукави светрів, пов'язаних бабусею для онуків: характерний смугастий малюнок, чергування різних типів петель, манжети-гумки.

килим в'язаний gan-rugs

килими - рукави gan-rugs

gan-rugs

Один килим-рукав може одночасно виконувати роль і настінного, і підлогового. А на підтримку такого в'язаного стилю дизайнерка створила відповідні пуфи з такою ж в'язкою та формами.

підлоговий - настінний килим gan rugs

пуфи gan-rugs

Ще одним нововведенням стали універсальні двосторонні килими Arabeska. Яскраві соковиті кольори, геометричні та рослинні орнаменти, асиметричне оздоблення на кінцях вже самі собою привертають погляд. А можливість килима одним махом змінити інтер'єр квартири, просто показавши свій інший бік, робить його універсальним для будь-якого приміщення.

червона сторона килима

синя сторона того ж килима

Детальніше з колекцією килимів можна ознайомитись на Gan Rugs.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *