Журнальний стіл із колод берези своїми руками

У дорогих дизайнерських бутіках та каталогах зараз можна побачити масу оригінальних меблів у модному нині rustic (ростик, рустик) стилі. Але є спосіб набагато дешевше отримати такий ексклюзив - зробити своїми руками! Декілька базових інструментів, доступні матеріали та вихідний день — ось все, що вам знадобиться для того, щоб створити свій журнальний стіл з колод берези!

 стіл із колод своїми руками

Чому саме березове дерево? Звичайно, можна використовувати будь-які поліни. Але береза проста у користуванні, має приємний зовнішній вигляд, гладку текстуру та світлі тони. А головне - березові дерева дуже швидко ростуть, так що вам не доведеться турбуватися за завдання шкоди навколишньому середовищу заради журнального столика.

журнальний стіл своїми руками з полін

У цьому проекті було використано 34 березові поліна, кожне діаметром 8-14 см. Дерево можна придбати на тартаках і в спеціалізованих магазинах. Також вам знадобляться: листи фанери для основи бажаного розміру столу, столярний клей, штукатурка, шурупи, коліщатка, пила, шуруповерт, шпатель.

журнальний стіл своїми руками з березових полін

Виріжте із фанери основу столу квадратну або прямокутну. У цьому проекті розмір бази 84см на 60см. Побудуйте фанерну коробку розмірами д 70см х ш 46см х 40см. Коробка кріпиться посередині нижньої бази, на відстані 14 см від країв. Якщо розміри вашого столика будуть іншими, просто пам'ятайте, що нижня фанери виступає над коробкою на відстань, що дорівнює діаметру полін. Кришка-стільниця довжиною 70 см і шириною 46 см закриватиме ящик. Ящик прикріпіть шурупами або наклейте столярним клеєм.

майстер-клас журнальний стіл з колод своїми руками

Поліни берези вже заздалегідь підготовлені, очищені від сучків і мають однакову довжину. Столярним клеєм приклеюємо кожне поліно до фанерної шухляди так, як показано на фотографії вище. Для додаткової надійності вкрутіть шуруп у поліно зсередини ящика.

майстер-клас журнальний стіл з колод своїми руками

Прикрутіть кришкою скриньки шурупами.

майстер-клас стіл з колод своїми руками

Пару полін розпиляєте на частини висотою 2-3 см. Для такого столика знадобилося 40 штук, і ще парочку можна зробити багаттями - підставками під чашки та келихи. Приклейте кожен до стільниці столярним клеєм.

журнальний стіл з колод своїми руками

Можна стільницю залишити в такому вигляді, а можна заповнити простір між багаттям. Для цього підійде фінальна штукатурка для стін консистенції густої сметани. Шпателем нанесіть штукатурку на стільницю, а потім надлишки видаліть із поверхні багаття. Дайте розчину висохнути.

журнальний стіл з колод берези своїми руками

Прикріпіть ролики до дна столика. Можна покрити весь стіл із колод шаром прозорого поліуретану для дерева.

Готово!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Журнальный стол из бревен березы своими руками”

  1. Юлиана

    А можна не зашурупувати кришку і буде така корисна ніша))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *