Меблі з вело деталей

Люди, які захоплюються велоспортом на аматорському чи професійному рівні, люблять усе, що пов'язане з велосипедною тематикою. Часто і велосипедистів можна побачити татуювання із зображенням велосипедних деталей, одяг та аксесуари з велосипедами. Дизайнери американської студії Bike Furniture Design пішли ще далі, пропонуючи внести елементи велосипеда та в інтер'єр. Їхні оригінальні меблі з вело деталей чудово підійдуть для обстановки як веломагазинів або кафе, так і інтер'єру сучасної квартири.

Столи, стільці, крісла та лавки від Bike Furniture Design зібрані вручну з різних комплектуючих велосипеда, переважно старих, які вже віджили своє спортивне життя. Також використовуються і нові, але браковані вироби, які просто не підійшли виборчому велосипедисту. Любителям велосипедів цікаво розглядатиме кожен предмет меблів, вгадуючи, з чого він зібраний. Обода, спиці, покришки та камери - основний матеріал.

крісло LCMX з велосипедних деталей

Уявіть собі, що ви сидите на стільці, зібраному з велосипеда - переможця чемпіонату світу з крос-кантрі, або багаторазового учасника Тур-да-Франс, або просто з коліс, що проїхали тисячі кілометрів по всьому світу!

стілець з велосипедних коліс bike furniture

Як матеріали для створення таких незвичайних меблів використовуються велосипедні компоненти кращих виробників світу. Всі ТОП-бренди та менш відомі компанії з виробництва велосипедів та комплектуючих відзначились у дизайнерських кріслах та столах.

стіл з велосипедних коліс bike furniture

Студія Bike Furniture Design спеціалізується лише на проектуванні та виробництві сучасних меблів із перероблених деталей велосипедів. Компанія заснована в 1990 році велосипедистом-дизайнером Andy Gregg, який продовжує вдосконалювати ці зручні та міцні меблі досі.

лава з велодеталей

З часів першого велосипедного крісла, компанія розширила свій асортимент меблів до столів, журнальних столиків, стільців і крісел різних форм, лавок, диванчиків для двох, барних стільців, дзеркал і безлічі інших велосипедних аксесуарів, які прикрасять будь-який будинок велолюбителя, кафе або бар або велосипедний магазин!

диван для двох loveseat від bike furniture design

У деяких проектах використовуються також компоненти з інших видів транспорту, наприклад, автомобільне скло, диски, лямки ременів безпеки, оббивка сидінь.

стільці та крісла від bike furniture design

стільці-меблі з вело деталей

барний столик та дзеркало - меблі з вело деталей

меблі з вело деталей

Відома марка колісних дисків Zorat Wheels давно добре зарекомендувала себе на ринках Азії, Європи та Америки. Особлива технологія виробництва полягає в установці низького тиску перед литтям у камері, а це дозволяє отримати диски без порожнеч та мікротріщин.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Мебель из вело деталей”

  1. Евгений

    Все просто супер! Я в захваті! Респект дизайнерам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *