Рішення для зберігання - дизайн віталень

Хочеться, щоб вітальня була не тільки красивою, як на картинці з журналу, а й функціональною. Цю проблему з легкістю вирішила італійська меблева компанія Presotto, створивши концепцію інтер'єру віталень з величезними шафами та полицями для зберігання книг, речей та побутової техніки.

інтер'єр вітальні колекція pari&dispari, presotto

Шафи та стелажі колекції Чет і Нечет чудово вписуються в будь-який інтер'єр, при цьому не захаращуючи кімнату, а навпаки, створюючи багато вільного місця шляхом освоєння вертикального простору до стелі. Не останнє місце у декорі шаф займають панелі під камінь чи дерево.

дизайн вітальні, presotto

Книжкові полиці та шафи підійдуть для маленьких, великих і навіть нестандартних кімнат, оскільки вони роз'ємні та складаються з модульних секцій. Таким чином, розміри шафи можуть легко регулюватися та підганятися під конкретне приміщення.

дизайн вітальні з книжковими полицями, presotto

У нішах та за зачиненими дверцятами знайдуть своє місце стереосистема, телевізор та інша техніка разом з непривабливими проводами та кабелями.

інтер'єр вітальні з книжковими полицями, presotto

Стелажі також можуть служити роздільниками простору вітальні, причому такі полиці чудово підійдуть для розміщення колекцій і улюблених речей в центрі уваги.

книжкові полиці та шафи у вітальні

книжкові полиці з колекції pari-dispari від presotto

вітальня pari-dispari від presotto

вітальня pari-dispari від presotto

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *