Вертикальні жалюзі своїми руками з палет

З дерев'яних піддонів можна зробити своїми руками десятки моделей різноманітних меблів та аксесуарів для дому. І якщо ліжко або стіл з палети - явище вже досить звичайне і стандартне, то сьогоднішній проект досить оригінальний і рідко зустрічається. Чи відвідувала ідея зробити на вікна жалюзі своїми руками з дерев'яних планок?

вертикальні жалюзі своїми руками із дерев'яних дощок

Про зовнішню естетику і дизайн дерев'яних жалюзі можна, звичайно, довго сперечатися, але в інтер'єрі квартири в стилі або індустріальному стилі, на дачі або в підсобних приміщеннях такий захист на вікнах буде виглядати цікаво, свіжо і гармонійно.

вертикальні жалюзі своїми руками із дерев'яних піддонів

Для проекту не обов'язково брати планки саме з піддону, ймовірно, навіть легше знайти дерев'яні дошки іншого походження або купити нові. У будь-якому випадку, матеріал має бути сухий та чистий. При бажанні дошки перед роботою можна відполірувати, пофарбувати або покрити лаком, а можна і залишити в природному вигляді для надання майбутнім жалюзі трохи грубуватого зухвалого стилю.

дерев'яні планки для жалюзі своїми руками

Як зробити вертикальні жалюзі своїми руками?

Вгорі віконного отвору прикріпіть металеву перекладину.

кріплення в отворі жалюзі кріплення в отворі вертикальних жалюзі

У кожній планці просвердліть один невеликий отвір зверху по центру, а також по два отвори посередині з боків та внизу з боків. Просуньте у верхні отвори металеві кільця, наприклад, від брелка ключів і повісьте всі дошки на поперечину.

кріплення планок вертикальних жалюзі кріплення планок вертикальних жалюзіТепер дошки потрібно поєднати між собою. Для цього візьміть моток дроту та зв'яжіть дошки між собою посередині та внизу. За бажання можна використовувати джгут, мотузку і навіть стрічки. Зв'язувати потрібно не туго, перевірте, чи вільно жалюзі складаються гармошкою.

з'єднання вертикальних жалюзі своїми рукамиТакий нескладний та оригінальний майстер-клас допоможе зробити жалюзі своїми руками та захистити простір кімнати від літньої спеки та сторонніх очей у вечірній час. Складно уявити, щоб на всіх вікнах будинку або квартири були такі саморобні жалюзі, тому зверніть увагу на вибір в інтернет-магазині жалюзей на вікна, наприклад, http://proem.in.ua/zhalyuzi-harkov

вертикальні жалюзі своїми руками з палет вертикальні жалюзі своїми руками із дерев'яних планок

Фотографії: http://humboldtartdept.blogspot.com/2014/06/diy-pallet-wood-vertical-blinds-what.html

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *