Світильники із музичних інструментів

Музичний інструмент, особливо улюблений і часто використовуваний, якщо вже і зламався, то господар зробить все можливе і неможливе, щоб полагодити і відновити його. Але в певних ситуаціях інструмент не підлягає відновленню або став непотрібним, забутим і викинутим.

Проект LightMusic дарує зламаним та забутим музичним інструментам нове життя, наповнене світлом, увагою та любов'ю. Майстер створює з них дивовижні світильники в стилі стімпанк, які, скоріше, є повноцінними скульптурами та арт-інсталяціями з можливістю висвітлювати простір навколо.

Як місію компанія наводить відому цитату Платона: «Музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви… Її можна назвати втіленням всього прекрасного і піднесеного». LightMusic поєднує різноманітні музичні інструменти, відсилання до крил і польоту, деталі годинникових та інших механізмів, свічки, лампи, статуетки… Кожну лампу можна розглядати довго, щоразу відкриваючи нові грані творіння.

Світильники з музичних інструментів ідеально підходять для інтер'єру так чи інакше пов'язаного з музикою: будинок музиканта або майстра з виготовлення інструментів, музична школа або студія звукозапису, концертний зал або музей. Звичайно, і в інтер'єрі, ніяк не пов'язаному з музикою, такий світильник теж стане родзинкою та справжньою окрасою.

А ми пропонуємо вам подивитися фотогалерею робіт майстра, знайти натхнення і нарешті придумати, що зробити не тільки зі старими або зламаними музичними інструментами, але і з іншим мотлохом, що скупчився в коморі/на балконі/гаражі. Творіть і будьте щасливі!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *