Оригінальний посуд у вигляді овочів та листя

Природа створює досконалі форми та фактури, їхню красу непросто відтворити штучно. Тим не менш, дует австрійських дизайнерів Katharina Mischer і Thomas Traxler створили оригінальний посуд, поверхня якого детально імітує текстуру різних овочів, фруктів та листя рослин.

оригінальні тарілки з відбитками листяПосуд у вигляді овочів, фруктів та рослин включає незвичайні предмети — плоскі тарілки з фактурою листя, глибокі супниці, піали та чашки з відбитками різноманітних овочів та фруктів. Кожен екземпляр посуду - унікальний, виконаний вручну методом відливу зі справжніх плодів. Капуста та артишок, баклажан і салат, перець, диня, лимон та багато інших апетитних дарів саду та городу навіки надрукувалися у дизайнерському посуді. Як немає абсолютно однакових овочів чи рослин, так немає двох ідентичних тарілок. Для виготовлення посуду у вигляді овочів використовується екологічно чиста суміш смол, стійких до дії високих температур та вологи.

посуд у вигляді овочів та фруктів

Для плоских тарілок використовувалося велике листя диффенбахії, фікуса еластики та монстери. Сучасна технологія відливу дозволить милуватися дрібними деталями листа - всі жилки та вигини чудово видно.

незвичайний посуд з відбитками листяКрім незвичайної форми, не можна не відзначити ніжні, м'які і натуральні відтінки посуду у вигляді овочів. Такий дизайнерський посуд може бути декоративною прикрасою у вітальні або використовуватися за призначенням на кухні.

посуд у вигляді овочів

Інтернет-магазин елітного посуду PosudMeister. www.posudmeister.ua — представляє ексклюзивне кухонне начиння провідних виробників з усього світу. Скляні та фарфорові вироби, кераміка та кришталь, високоякісні столові прилади та аксесуари для сервірування столу.посуд у вигляді овочів посуд у вигляді фруктів

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *