10 оригінальних ідей упаковки подарунка своїми руками

Упаковувати подарунки люблять далеко не всі, багато хто просто вибирає подарунковий папір та стрічки, а фахівець уже робить все інше. Але ті, для кого упаковка не менш важлива за сам подарунок, завжди шукають нові та оригінальні ідеї упаковки подарунків своїми руками. Можливо ці альтернативні способи надихнуть Вас на створення справжнього шедевра упаковки подарунка близьким людям!

Замість традиційних стрічок можна використовувати різні мотузки, шнури та шпагат, а на місці бантика — звичайний гудзик! До того ж, великий гудзик із чотирма отворами — це зручний спосіб зробити абсолютно симетричну обв'язку під прямим кутом. Невеликі ґудзички з двома отворами та різноманітні намистини можна просто нанизати на шнур.

ідеї оригінального пакування подарунків з гудзиками

Прикрашайте подарунки живими квітами та рослинами за сезоном, наприклад, узимку використовуйте хвою, навесні — квітучі гілки вишні чи яблуні, а влітку та восени можете навіть прикріпити до упаковки ягоди та невеликі фрукти. З квітами найкраще використовувати однотонний папір та шпагат, так подарунок буде виглядати дуже стильно та природно.

оригінальна упаковка подарунків із застосуванням живих квітів та рослин оригінальна упаковка подарунків із застосуванням живих квітів та рослинВізьміть пряжу для в'язання та нитки муліне різних кольорів. Варіантів використання пряжі маса: хаотично обмотайте згорток ниткою одного або декількох кольорів, акуратно і симетрично обв'яжіть подарунок, вирівнявши вузли і залишивши нитки, що стирчать кінчики, переплетіть нитки між собою як полотно або зробіть велику вишивку прямо по паперу!

ідеї упаковки подарунків з використанням пряжі та ниток муліне ідеї упаковки подарунків з використанням пряжі та ниток муліне оригінальна упаковка подарунка своїми руками з вишивкою по паперу< оригінальні ідеї упаковки подарунківАналогічно пряжі, можна сплести декоративну стрічку зі смужок кольорового паперу.

ідеї упаковки подарунків із застосуванням кольорового паперу замість банта

Якщо подарунок для дитини, забавна ідея упаковки своїми руками полягає в тому, щоб загорнути подарунок у білий папір, прикріпити скотчем кольорову крейду або олівці та попросити малюка самостійно розмалювати весь папір так, як йому подобається. А для подарунків дорослим, наприклад, бабусям та дідусям, використовуйте дитячі малюнки. Так подарунки набудуть ще більшої значущості і запам'ятаються надовго.

упаковка подарунка для дітей

Купуйте дитячі печатки з літерами або зробіть їх своїми руками із пробки чи губки. Надрукуйте ім'я або побажання на білому папері.

пакувальний папір своїми руками з печаткою імені

Для подарунка хлопчику зробіть із паперу дорогу, а зверху приклейте машинку. Для дівчинки нехай на упаковці сидить лялечка чи м'яка іграшка.

ідеї упаковки дитячих подарунківІм'я можна вирізати з газети чи журналу за допомогою великого трафарету та наклеїти на упаковку.

упаковка подарунка своїми рукамиВигадуйте різні об'ємні елементи, щоб оживити подарунковий папір. Нехай у равликів виростуть мушлі з помпонів, у метеликів — крила з тканини, а у котів — вуса з накрохмалених ниток.

декор подарунка своїми руками

Холодною зимою найтеплішою та затишною упаковкою будь-якого подарунка стане непотрібний в'язаний светр або вовняна шкарпетка. Для невеликих коробочок використовуйте рукави светра, а для великих – все інше. Таку зимову упаковку добре використовувати на контрасті для літніх подарунків, наприклад, для купальників, які можна придбати на http://www.intimo.com.ua/catalog/2/, в інтернет-магазині італійської білизни.

упаковка подарунка в вовняний рукав від светраДаруйте подарунки з радістю та задоволенням!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *