4 варіанти дизайну вбиральні в маленькій квартирі

Пощастило тим власникам квартир, хто має можливість включити повноцінну вбиральню в планування, без шкоди для корисної житлової площі. Але, в основному, складається так, що місце вбиральні в типовій квартирі замінюють звичайні, вбудовані або шафи купе у спальні, коридор і вітальні.

дизайн вбиральні зі шторами

 • А чи є варіанти облаштування маленької вбиральні у стандартному приміщенні?

По суті, вбиральня - це та сама шафа, але в якій речі розташовані так, що їх дуже зручно вибирати і користуватися ними, куди можна зайти, включити світло, вибрати одяг і навіть переодягнутися. Завдяки правильному дизайну навіть у невеликій кімнаті можна зробити зручну вбиральню, виділивши частину простору. Причому отриману вбиральню можна закрити глухими або скляними дверима від підлоги до стелі, частково закрити ширмою, завісити шторами або залишити відкритим. Усередині розташовуються системи для зберігання речей та взуття, включаючи відкриті полиці, висувні ящики, штанги для підвішування плічок, перекладини для штанів, різні коробки, кошики і т.д. Якихось строгих вимог до інтер'єру гардеробного кута немає, все має бути простим та зручним для користування, економити час на підбір одягу, а також забезпечувати правильні умови для зберігання одягу.

Залежно від планування, можна виділити кілька типів дизайну вбиральні:

1. Кутовий дизайн вбиральні

закритий кутовий дизайн вбиральні

Якщо в кімнаті є вільний кут, його можна відгородити перегородками, виділивши квадратне або трикутне простір. Самі перегородки можуть бути як прозорими, так і глухими на всю висоту кімнати, а в отвір можна вбудувати двері. Також можна просто розмістити кутові полиці і необхідні системи зберігання, і більше ніяк не відокремлювати вбиральню від іншого простору.

закритий кутовий дизайн вбиральні в кімнаті закритий трикутний кутовий дизайн вбиральні в кімнаті відкритий кутовий дизайн вбиральні дизайн скляної вбиральні

відкрита кутова вбиральня

2. Лінійний дизайн вбиральні

маленька вбиральня в квартирі

Системи зберігання речей мають уздовж однієї стіни, аналогічно шафі купе. Такий варіант дизайну вбиральні відмінно підходить для невеликих кімнат.  малк=енька вбиральня вздовж стіни в кімнаті відкрита вбиральня в спальні за шторами

лінійна вбиральня гардеробна кімната холостяка вбиральня для маленької квартири

3. П-подібний дизайн вбиральні

дизайн П-подібної вбиральні

Цей варіант планування ідеально підійде для довгих витягнутих приміщень. В даному випадку найзручніше облаштувати практично повноцінну гардеробну кімнату, використавши всі можливі типи систем зберігання. Зазвичай П-подібну вбиральню відокремлюють розсувними або складними дверима.

дизайн П-подібної вбиральні дизайн П-подібної вбиральні

4. Паралельний дизайн вбиральні

гардеробна кімната з проходом посерединіНайрідкісніший варіант, за допомогою якого можна облаштувати вбиральню в прохідній кімнаті або широкому коридорі. По обидва боки розташовуються відкриті системи зберігання речей, а центром залишається прохід. Не бажано використовувати висувні ящики або дверцята, оскільки це може заважати вільному пересуванню.

дизайн маленької прохідної вбиральні

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Думки 3 про “4 варианта дизайна гардеробной в маленькой квартире”

 1. Нелли

  Актуально, планую переїзд і не можу наважитися робити вбиральню чи звичні шафи-купе

 2. Hardman

  Особливо сподобалася ідея з лінійним типом гардеробу, також з П-подібним, хоча тут все індивідуально, залежить від кімнати, стилю та розміру приміщення. Але все цікаво виглядає, дякую!

  1. Hardman

   Хотілося б і надалі читати подібні, корисні статті, у вас чудово виходить!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *