Вироби із пластикових пляшок своїми руками

З пластикових пляшок можна зробити безліч корисних та оригінальних предметів для інтер'єру або для саду та дачі. Крім того, створюючи вироби із пластикових пляшок своїми руками, ми сприяємо збереженню чистоти природи. Не секрет, що з сортуванням та переробкою пластику у нас поки що справа не найкращим чином, а пластик розкладається більше 100 років! Отже, що можна зробити з пластикових пляшок?

Корисні вироби із пластикових пляшок своїми руками для дому.

1. Підставки для прикрас власноруч.

Підставки із пластикових пляшок для прикрас

Вам знадобляться пляшки різного розміру – 2л, 1л та 0,5л. Відріжте ножицями або гострим ножем від кожної пляшки денце заввишки 3-4 сантиметри. Потім у центрі кожного отриманого «блюдечка» просвердліть отвір, що відповідає заздалегідь приготовленому стрижню з різьбленням.

Підставки із пластикових пляшок своїми руками

Насаджувати блюдечка на стрижень краще між двома шайбами та двома гайками. Якщо в якості стрижня ви використовуєте просто металевий штир, дерев'яну спицю або щось таке, то блюдця можна садити на термоклей.

майстер-клас - Підставки із пластикових пляшок своїми руками

Дно від 2-х літрової пляшки буде виступати як основа підставки, тому просто переверніть блюдце для стійкості всієї конструкції.

вироби із пластикових пляшок своїми руками

2. Коробки для тістечок та тортів із пластикових пляшок.

коробки для капкейків та тортів із пластикових пляшокТістечка і капкейки мають властивість завітрюватися, та й донести в гості таку красу в цілості та безпеці буває складно. Не страшно! Зробіть такі вироби із пластикових пляшок своїми руками – коробки для солодощів. З картонного кола та половинки пляшки виходить коробочка для одного тістечка, а у двох половинках пляшки можна переносити найсмачніші макаруни!

коробки для макарунів та тістечок із пластикових пляшок

3. Невелика скринька - чохол із пластикових пляшок своїми руками.

Відріжте від двох літрових пляшок денця заввишки 5-7 см. З внутрішньої сторони вручну пришийте маленьку блискавку.

вироби із пластикових пляшок своїми руками шкатулки із пластикових пляшок своїми руками чохли із пластикових пляшок своїми руками

4. Органайзери та підставки із пластикових пляшок своїми руками

Пластикові пляшки дають величезні можливості організації робочого місця. З пляшок можна робити різноманітні органайзери для журналів та кореспонденції, інструментів та швейного приладдя, підставки для канцтоварів та косметики, коробки – кошики для іграшок та інших дрібних речей. Від пляшок просто відрізаємо шийку, а далі - на Ваш розсуд. Декілька простих варіантів нижче підкажуть Вам ідеї.

органайзери із пластикових пляшок своїми руками органайзер із пластикових пляшок своїми руками маленькі органайзери із пластикових пляшок своїми руками коробки для речей із пластикових пляшок своїми руками підставки із пластикових пляшок своїми руками штори із пластикових пляшок своїми руками

Незвичайні вироби із пластикових пляшок своїми руками - штори або легкі перегородки для зонування простору. Такі штори виглядають немов ширяючі прозорі квіти, що мерехтять у сонячних променях. Цікавий декор не лише інтер'єру будинку, а й веранди чи тераси на дачі.

штори із пластикових пляшок своїми руками штори із пластикових пляшок своїми руками штори вироби із пластикових пляшок своїми руками

Вироби із пластикових пляшок для саду та дачі

1. Годівниці та напувалки для птахів своїми руками.

Таким виробом із пляшок нікого не здивуєш. У навколишніх парках та лісах, а також на балконах повсюдно можна побачити різні годівниці з пляшок та молочних коробок, особливо у зимовий час. Але, можливо Вам все ж таки буде цікаво поглянути на те, які ще годівниці можна спорудити своїми руками із пластику.

годівниця для птахів із пластикових пляшок своїми руками годівниця для птахів - вироби із пластикових пляшок своїми руками годівниці для птахів із пластикових пляшок своїми руками годівниця для птахів із пластикової пляшки годівниця для птахів з дозатором годівниця для птахів із пластикової пляшки з-під побутової хімії напувалка для птахів із пластикової пляшки своїми руками

2. Вертикальний сад на стіні

Порожні бетонні стіни будинку, гаража чи паркану так і просяться, щоб їх прикрасили. Хорошою ідеєю буде влаштувати на голих млявих стінах вертикальний сад із пластикових пляшок своїми руками!

вертикальний сад із пластикових пляшок своїми руками

Вам знадобляться кілька десятків дволітрових пластикових пляшок, ножиці, мотузка (шпагат або дріт) та по дві шайби на пляшку. Процес схематично показаний малюнку:

схема як зробити вертикальний сад із пластикових пляшок

Для дренажу можна зробити пару дірочок у дні контейнера - пляшки, і перед грунтом укласти дрібні камінці, пісок або спеціальний наповнювач. А вирощувати у таких підвісних садах можна цілий город: трави, спеції, квіти, ягоди та лікарські рослини!

вертикальний підвісний сад із пластикових пляшок

вертикальний підвісний сад із пластикових пляшок

3. Кришечки для розсади.

З половинки пластикової пляшки виходять чудові кришечки для розсади, які захистять молоді паростки від вітру та негоди.

кришечки для розсади - вироби із пластикових пляшок своїми руками для саду

4. Човен із пластикових пляшок.

Незвичайний винахід - човен із пластикових пляшок, який практично нічим не поступається заводській моделі з дерева або гуми. Якщо у Вас виникло бажання практично безкоштовно придбати такий човен, щоб борознити навколишнє озеро або річку, майстер-клас знайдете тут.

човен із пластикових пляшок своїми руками човни із пластикових пляшок як зробити човен своїми руками із пластикових пляшок

клумби із пластикових пляшок своїми руками

Щоб прикрасити сад та відгородити клумби чи грядки, можна використовувати половинки пластикових пляшок. Причому під пляшками може рости розсада. Такі садові вироби із пластикових виробів своїми руками під силу навіть діткам.

клумби із пластикових пляшок своїми руками клумби із пластикових пляшок своїми руками садові вироби із пластикових пляшок своїми руками

6. Насадка на шланг - поливалка із пластикової пляшки.

Прекрасна садова ідея для м'якого поливу рослин на городі. Візьміть пластикову пляшку і зробіть у ній багато невеликих дірочок. Потім покладіть пляшку на коліщатка, наприклад, від старого візка, іграшкової коляски або роликів. Прикріпіть до шийки шланг і увімкніть воду. Дрібні струмені з отворів поливатимуть рослин як дощик, а коліщатка дозволять насадці — поливалці бути мобільним.

насадка на шланг поливалка-з-пластикових-пляшок-01

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *