Крісло-трон від Caspani для Королів та Корольів.

Заплющте очі ...і відчуйте себе Королем або Королевою...
Мрійте, що ви світова Суперзірка... 
Уявіть себе в ролі Цезаря чи Клеопатри, Ромео чи Джульєтти.
або
Відкрийте Ваші очі та переконайтеся, що це вже не тільки фантазія,
що ваші мрії стають реальністю...

Завдяки Трону можливо відчути всю гаму цих емоцій та почуттів
На мить, на годину, на ніч чи назавжди! Caspani

серія крісел у вигляді трона The Throne від CaspaniЗ цього рекламного тексту почалося впровадження на світові ринки чудових шикарних крісел у вигляді трону від італійської компанії Caspani Tino Group. Моделі крісел The Throne дійсно виглядають просто приголомшливо, анітрохи не поступаючись справжнім тронам, на яких раніше сиділи короновані особи. Крісла виконані у розкішному стилі бароко, який, до речі, зародився у XVI ст. саме в Італії, а вже потім поширився по всій Європі. Таке предмет меблів, як і сам стиль - ознака багатства та достатку, а отже, покликаний привертати увагу людей. Саме тому в дизайні крісла трону присутня помпезність і химерна манера, позолота та дороге оздоблення камінням, химерні завитки візерунків та перебільшено висока спинка. Людина, яка сидить у такому кріслі, навіть на підсвідомому рівні відчує себе вище оточуючих у всіх сенсах.

леопардове крісло трон

Кожне крісло трон – повністю ручна робота італійських майстрів. Основа крісла виготовляється із цінних порід деревини, на якій вручну вирізуються вигадливі завитки. Потім дерево покривається позолотою чи сріблом. Оббивка зшита з розкішного оксамиту і, залежно від моделі, розшита камінням чи візерунками. До деяких крісел пропонуються подушечки та банкетки. Звичайно, покупець може замовити для себе абсолютно унікальне крісло трон, благо, різноманітність кольорів та декоративного оздоблення це дозволяє.

оксамитове крісло трон від caspani

Висота спинки крісла трону - трохи більше 2-х метрів, в іншому розміри цілком стандартні, що дозволить розмістити його у будь-якій кімнаті. Є модель трону для двох.

біле широке крісло трон від caspani

Дуже складно уявити таке вишукане сидіння в міській квартирі, здається, що для такого трону потрібно спеціально купувати заміський палац! Хоча якщо потрібно вигадати подарунок керівнику великої компанії, то чому б і ні!

лілове крісло трон крісла трони від caspani у квітах італійського прапора.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *