Цікаві тримачі для книг на полиці

Як поставити книги на полиці рівно, щоб вони не падали? Чи на столі, коли нема про що оперти, а складати в стопочку не хочеться? Саме для таких випадків і були придумані власники для книг або букенди (від англ. book end) — зручна та корисна річ на книжковій полиці, яка до того ж є цікавим декоративним елементом інтер'єру.

Дизайнери роблять власники для книг різних форм та з різних матеріалів. Основна функція тримачів — упор на краях ряду книг, підтримуючи видання у вертикальному положенні. Відповідно, форма та вага власників повинні не дозволяти їм зрушуватися з місця. Для виготовлення обмежувачів найчастіше використовують дерево та метал. Правий і лівий власники одних моделей є симетричним відображенням один одного, в інших моделях — становлять єдину картинку — сюжет, причому можна підібрати відповідні до тих книг, які вони підпиратимуть. Є кумедні та добрі власники для дитячих книг, а є — для дорослих, із сюжетами із трилерів та фільмів жахів. У будь-якому випадку, власники для книг – чудовий спосіб оригінально прикрасити інтер'єр з користю!

креативні власники для книг оригінальні тримачі для книг тримачі для книг букенди підставки тримачі для книг упори для книг тримачі для дитячих книг

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *