Мінімум ваги та місця: складне взуття Timberland

Багатьом дуже знайома ситуація, коли, збираючись у велосипедний чи піший похід, намагаєшся взяти тільки найнеобхідніше, легше і впхнути все це в рюкзак. Фінальна упаковка вдається з енного разу і половина речей все одно залишається вдома. Саме для таких випадків і не тільки для них чудово підійде складне взуття відомої марки Timberland - кеди, що складаються навпіл без шкоди для підошви, займають мінімум місця та важать майже нічого!

складне взуття Timberland

Ці незвичайні доладні кеди вже давно не новина. Timberland запустив серію Radler Trail Camp ще 2011 року. Важить кожен тапок всього близько 200 грам і складається навпіл завдяки міцній та еластичній підошві. Блискавка утримує складений тапок та захищає текстильну частину від вологи. Такі кеди завжди можна носити з собою в кишені, рюкзаку або на поясі як найнеобхідніші речі.

складне взуття timberland

До взуття додається ще знімна устілка з натуральної вовни. Верхня тканинна частина зшита із міцної водовідштовхувальної тканини Ripstop, яка швидко сохне. Підошва з протекторами захищає ногу від ковзання. Складене взуття можна використовувати як водовідштовхувальний чохол для речей у поході. Загалом, як не глянь — одні переваги кишенькового складаного взуття!

складне взуття

складне взуття

складне взуття

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *