Бісер Preciosa: бездоганна якість чеської продукції

Бісер використовується у різних напрямках рукоділля від прикраси одягу декоративною вишивкою до виготовлення об'ємних елементів декору. Створювати красу приємно з якісного стеклярусу без великої кількості нерівних і бракованих намистин, тому досвідчені майстрині включають у комплект матеріалів для hand-made продукцію виробника Preciosa.

Особливості матеріалу

Секрет популярності чеського бісеру криється в особливій технології, розробленій богемськими склодувами. Класичний рецепт матеріалу для виготовлення посуду, ваз та елементів декору включав соду. Стандартною формулою користувалися венеціанські майстри, створюючи легкоплавку масу.

Вдалий експеримент чеських ремісників показав, що соду можна успішно замінити деревною золою. Виготовлене за новим рецептом скло виходило твердим і відмінно піддавалося обробці. Намистини з такого матеріалу податливі до гранення та шліфування, що дозволяє майстрам створювати бісер різної форми.

Секрети популярності продукції Preciosa

Продукція бренду Preciosa поступається японському стеклярусу за ціною, але не за якістю. Виробник використовує виключно екологічно прийнятні технології, безпечні для здоров'я та довкілля матеріали. Зносостійкий стеклярус з часом не втрачає насичений колір.

Чеський бісер можна розділити на групи за кількома критеріями:

  • фактура: напівпрозора, матова, металізована, перлова, алебастрова тощо;
  • колір: від однотонного покриття всіляких відтінків до вишуканих бензинових переливів, райдужного забарвлення;
  • форма: циліндрична, кругла, гранована.

До незвичайних видів чеського бісеру можна віднести серію «сіль-гель». Матеріали цієї лінійки виготовляються з особливого скла, яке зовні нагадує кристал. Гальванізовані бісерини підходять для вишивання картин, ікон, а також прикраси вечірнього вбрання. Матові намистини відрізняються стійкістю до впливу сонячних променів та побутової хімії.

Широка палітра кольорів і різноманітність фактур дозволяє підібрати бісер Preciosa для створення будь-яких виробів. В упаковці намистини переважно мають однаковий розмір і форму, що робить такий матеріал зручним для плетіння та вишивання. Виробник дотримується карти кольорів, тому ви можете сміливо докупити відсутній бісер, вибравши продукцію відповідно до першої упаковки.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *