Смішні тарілки для дітей та дорослих

Нагодувати дитину, що упирається, — завдання не з легких. Нещодавно ми розглядали оригінальні тарілки польського майстра, які можуть перетворити процес прийому їжі на кумедну гру. Тепер і російська студія представила свої тарілки для дітей та дорослих із кумедними малюнками.

тарілки для дітей з малюнком
Донька, напевно, залишиться в захваті від креативної тарілки з лялькою, яку можна вбирати їжею. А татам сподобався зворотний процес роздягання — з'їсти їжу-одяг, під яким виявилася вже лялька, що вже подорослішала. Але таких тарілок в асортименті студії «Дві пташки» поки що немає.

дитячі тарілки з малюнком
Хлопчик із задоволенням підніматиме баштовим краном смачну їжу або керуватиме літачок у небі з пюре.

тарілки для дітей із малюнком
Зображення голого дерева на тарілці — добрий спосіб не лише із задоволенням з'їсти обід, а й пограти з малюками за пори року. Яким стає дерево влітку, восени, взимку та навесні? Запропонуйте дитині самостійно прикрасити дерево овочами та гарніром!
тарілки для дітей з малюнком дерева
Малюнок нанесений на тарілки методом деколірування. Термін служби тарілки – до 50 років. Можна мити в посудомийній машині та розігрівати у мікрохвильовій печі. Ідеї зображень можна використовувати, щоб розмалювати тарілки для дітей своїми руками за допомогою спеціальних фарб.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *